Cinconlar gelecekten haber verebilirlermi..???

Şirvan

Operatör
hakan222 ustam namaz sadece allah için kılınir huzura çıkıştır ne isteyeceksen namaz sonu dua sırasında ne istiyorsan söylersin niyet ederken allahrizasi için dersin başka birsey icin edemezsin dua kısmimda ne talebte istekte arzuda bulunacaksan istersin zamani gelince dua da kabul olur

hakan222

Member
Şirvan.. ustam tabiki katılıyorum sana.. benim bahsettiğim 3 harliler kişiye musallat oluyor malum bu dediğim işlem de tabiki Allah'ın rızasıyla kurtulmasina yardımcı olucaktir.. üste yazdıkların doğru dur ama bu dediklerini herkez yapamaz sadece bilgi olsun tecrübe olsun sizin malumunuz bu çok ayrı bı konu konuşulması gereken .. inşallah buradaki konularda herkeze azda olsa faydası olucaktir ustam .

Şirvan

Operatör
Keşke oyle basit olsa sirke ile bir anlik rahatlama yazısini yazmadan yedi gün yakmadan tütüsunu yakmadan temizlenmiyor. Ayeti okuyacaksin musallat olana okunmuş su icıreceksin yani uzaktan olmuyor illaki yuzyuze olacak

hakan222

Member
Şirvan.. ustam hocana bağlı oluyor kidemine uzaktan da oluyor bu İşler kendimden biliyorum bu işler çok ayrıntılı tabiki dahası var bu işlerin ben iki ay Topal dolaştım mesela yazdığım herşey tecrübe bizzat yaşadığım içindir .. varsa bı rahatsız lığı olan ayrıntılı Bilgi verir yardımcı oluruz.. muhakkak seninde benimde kendimize ait fikirlerimiz ve birbirimizden oğreneceğimiz çok şey vardır ustam

hakan222

Member
Şirvan.. Birde şunu fark ettim konunun başlığı ile bizim konuşmamız biraz farklı yerlere kaydirmişiz konuyu :) Saygılar ustam

hakan222

Member
Şirvan.. tabiki ustam ben bu siteye gireli çok şey öğrendim buradaki herkez benim için çok değerlidir..

Şirvan

Operatör
hakan222 doğrudur ustam hepimiz birbirimizden yeni bilgiler ediniyoruz bilgisini paylaşandan allahrazı olsun inşallah.

harun0606

Aktif Üye
cinconlarla insanlar arasında bir duvar vardır bu duvar ne kadar sağlam olursa onlar insana dokunamazlar biz bu duvara iman diyoruz imanımız güçlü ise hiç birşey yapamazlar