Cinler hakkinda bilmediğimiz bilgiler.

Şirvan

Operatör
uçmuş ustam estağfurullah istersen indirelbilirsin internetten google yaz ordan indir. Ben hergün gorüyorum bu cinconlari küllahlı benim gordüklerim takkeli yani. Yanlız bir kusurlari var konuşmuyorlar benle tırsıyorlar herhalde

Şirvan

Operatör
Kurtulur müsluman olmayanlarla evli olanlarin evi pislik icindedir evi karanlikdir her daim.

oguzkagan

Bilgili Üye
Şirvan hocam çocukluğumun geçtiği evde ; üzerinde yazılı yumurtalardan,kat kat yapılan muskalara,anne ve babamın döşeğinden çıkan karpuz çekirdeklerine,ahırdaki hayvanların delirmesinden,özellikle annemin kaybolan eşyalarının hep 1 yada 2 hafta sonra tekrar geri gelmesine,diyar diyar hastahane hastahane doktor doktor gezen anamın yaz kış kafasında koskoca bir yün yumağıyla (sürekli üşüyordu kafası) bir netice alınamamasından,ve türlü türlü esrarengiz hadiselerden ki gerçekten duyanların dahi ürperdiği hadiselerdir bunlar memleketimizi değiştirip göç etmemize neden olan olaylar yaşadık... Yukardaki soruyu kendimden şüphe ettiğim bazı durumlardan dolayı sordum hocam

oguzkagan

Bilgili Üye
Alemlerin rabbi olan ALLAH (CC) Şükürler olsun ozamanki sıkıntılarımız taşınma olayından sonra yaşanmadı yada biz farkında değildik.. hocam anne ve babamız bize söylemediler amma bizim bilmediğimiz bazı sebeplerden ötürü ilim sahibi bir tanıdığı hatır minnet burada ki eve çağırdılar elinde bir tas su ile odada okuyan misafirimiz ( kocaman bir koltuğun "eski hantal koltuklardan" hiç ihtimal dahi verilmeyecek kolcağıyla gövde kısmınının alt kesiminden ki onu oraya koymak için koltuğu kırmak gerekiyor ) bize bu koltuğun burasını ayırın dedi hiçbirşeye dokunmadı bile biz koltuğu kırdık ve 2 tane muska çıktı... Anam çiçekleri çok sever en büyük saksının yanına gittiğinde bu saksının toprağını boşaltın dedi şaşkınlık içinde boşalttığımızda toprağın içindende çıktı 1 adet..

Şirvan

Operatör
Cinleri aynada veya suda görürler tas bakirmıydı gümüşmüydü . Bu tasın altinda yazı vardir ordan görup onlar söylemiştir

oguzkagan

Bilgili Üye
Hocam tas'ın materyali neydi tam hatırlamıyorum açıkcası .. Bir insan cinle evli olduğunu veya ondan çocuğu olduğunu nasıl anlar yada ihtimaller çerçevesinde nasıl değerlendirebilir acaba bu arada RABBİM bizleri iyi niyetli insanlarla karşılaştırsın niyeti kötü olanları bizlerden uzak eylesin inşallah uçmuş Şirvan hocalarım amin