çok fazla işaret var lütfen yardim

tarum127

Yeni Üye
Yeni aldık bi dedektörle bi çift bakır çubuk dene yanıt yöntemi öğrenecek inşallah

tarum127

Yeni Üye
Abi bölgede gezinip yeni işaret arayacam inşallah makinadanda bi ses duyarsam yoklarım inş çubukla falan bişey bulurum nasip

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam dikkatimi çeken nokta, çizdiğim bölgenin etrafının kayalarla çevrelenmiş olması, içerideki odanın toprak yapısının kaymasını engellenmesi için çevrelenmiş olabilir mi diye düşünüyorum. Oda için uygun bir çapa sahip kanaatimce. Bu bölgeyede çubuk tutmanıza fayda vardır diye düşünüyorum. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 141505

tarum127

Yeni Üye
İlginiz için çok sağ olun dediğiniz yere bakacam inşallah bişeye rastlarız

maksim

Engellendi
kabak gibi duran kapak yapıda kayalar gördükçe halat ve traktör yardımıyla çekeceksin başka çaren yok kısmet isi

tarum127

Yeni Üye
Benden başka benzeten olmadımı şimdi bunu

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Değerli ustam farkettik farketmesine lakin senin öncelikle girişi bulmak tünellere ulaşman lazım diye düşünüyorum. Birbirine bağlantılı mezarlar olduğu kanaatindeyim. Ama tuzaklar da vardır. O kalp bayan mezarı da olabilir Aile reisi mezarı ile kadın mezarı arasındaki tuzakta olabilir. Yani kalp ortada farkedilmez türden değil. Arazi analizi lazım senin için ama muhtemelen derindir bilgin olsun. İki kapaklı kuyu olabilir. Kuyudan tünelle geçiş var diye düşünüyorum. Ayrı ve uzak yapılmış odanın gerisi görünmüyor resimde o oda ne için yapılmış bellirsiz malzeme olabilir. Kısacası elindeki resim bir kroki bir tanesini buldunmu devamı gelir. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 141578

tarum127

Yeni Üye
Ustalarım elimde 80 adet resim var arazinin geniş ölçekli resimleri ile bu İŞARETLER hepsini yükleyemiyorum öne çıkanları yükledim verdiğiniz bilgilere göre uğraşacağım araziye inşallah buluruz bişeylet

Mito48

Yeni Üye
Ustalar daha iyi bilir ama bu kadar işaretin bir arada bulunma ihtimali mümkün değil ...Burada alınabilecek şey yakın çevre yaşam alanı aramak...Zira burası usta yetiştirme babında kullanılmış bir atölye havas veriyor..Şans yanında olsun..