çok ilginç ????

blueverse78

Yeni Üye
Arkdaşlar bir arkadaş aliminyum çubuk bıraktı bende deneyim dedim ve komut vermeye başladın ve bu beni ürküttü eşime diyorum bana birini söyle ama yaşayıp yaşamadığını sen bil çubuklara sordum hanım al bunları nereden aldıysan götür dedi :)) sonra bir yere gittim 5 kişiydik 5 çay geldi ben rica ettim beşini farklı aralıklarla koyun dedim 4 üne 2 şer şeker atın birine 3 şeker arkamı döndüm ve tamammı dedim tamam denince çubuklara komut verdim 1.pas 2. pas 3.pas 4.bumu dedim 3 şekerli arkadaşlara bumu dedim olum sen karışmışsın dediler bende çubukları götürüp teslim ettim bu işin aslı nedir çok merak ediyorum

Son düzenleme:

Tastan

Editör
Dagda dogada yoldastırda falda ne olur çözemedim

Metalicvoice

Operatör
Ustanın biri cinconlar çubuklarla oynamayı sever dediydi... :)

blueverse78

Yeni Üye
biraz araştırma yaptım radyestezi diyorlar 1931 senesinde İngiliz Kolombiyası Hükümeti bu mevzuda resmen adam çalıştırıyor ve muhtelif raporlar hazırlattırıyordu. Kuzey kutbunda kaybolan bir grubun bulunması için de, Abbe Mermet isimli bir radyestezistten faydalanılmıştı. Grubun bulunma olasılığı bulunduğu yörenin haritası üzerinde, sarkaçla yaptığı araştırmalar neticesinde Abbe, kayıp olan 20 bireyin yaşamını kurtarmıştı.Özetleyecek olur isek, kısaca gözle görülen ve görülmeyen tüm cisim ve varlıkların enerjilerinin tespitini yapan bir ilim dalıdır.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Duyarlılığın yüksek.
çubukta keramet arama. Taramayı yapan kişinin öz enerjisidir.
bununla ilgili baya yazdık. İlgili konuları tarayıver. Kolay gelsin..

blueverse78

Yeni Üye
bencede biz hala yok tavuk buzugu horoz penısı hoca yok cın yok perı yok yürüdü yerın altında yok 40 ton yok 30 ton sanki babası koydu varmı kantar fişin ???? adamlar üniversitelerinde işliyorlar bu konuları biz hala acaba bu dağı uçursakmı ustunde deve penısıne benzeyen kaya var :)))

Apollon01

Moderatör
Moderatör
çok daha fazla zaman ayırmaya değer çubuklar, başka bir alem ama saklanan objelerin derinliği cinsini bir test alanında saklayarak (ancak çubukcu hiç bir şey bilmeyecek, yani kendisi koymayacak sırtını dönüp başkasına koyduracak) sonra nerde hangileri var tek tek tespite çalışacak, ilk aşamada hatalar az da olsa olabilir ancak ilerleme sağlanınca %100 yakın doğru sonuçlar yakalr ama çok çalışmak lazım, pes etmemek lazım, sonuçlara şaşırırsınız, denemesi bedava

blueverse78

Yeni Üye
valla 4 gun kaldı çubuklar bende ne saklattıysam hepsini şak diye buldum ne söylersem direk ona saldırıyor ve buluyor çok çok gizemli bir durum çubuklara babam evdemi diyom yok diyor annemi arıyorum babam evdemi yok oğlum diyor daha neler neler çok çok ilginç

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Tehlikeli işlerdir. Bulasmamaniz gerekir. Kimsenin ozenmemesi, merak etmemesi için de dallandırıp budaklandirmamak gerekir.
Gün gelir her şeyi ona sorup inanmaya başlarsın.
Kendini kaptırmak zor değildir...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hele sunlari geri al rrsmini yukle bide gercek sahada arazide bu sektor amacli dene. video yukle de accuk da biz bakak...
Kac bangunutmus acaba kiymeti .madem boyle kerametli cubuklarmis bu sitedeki uyelerin karsisina cikmaya cekinmez .burayi onurlandirir heralde......sonaa bi uyanmisim amma nassi terlemisim ..muhabbeti olmasin