Çok Önemli

XXXzzz

Yeni Üye
ULUSLARARASİ İLO SOZLEMESİNE İMZA ATAN BİR DEVLETİZ ..2683 SAYİLİ KANUN ONDAN VAR COK ADAM DOGRAMİSTİR BU KANUN YAPACAK COK Bİ SEY OLDUGUNU SANMİYORUM HOCAM
Kim dikerr uluslararasi sozlesmeyi defineci diklemez umursamaz anlamaz uygulamaz defineci soyar yagmalar yeri geldiginde kirar. Farkli alanlardada uluslararasi sozlesme var kim dikliyorr . Gemimizi izinsiz arama yapiyorlar nerde uluslar arasi sozlesme . Guclu olan sozlesme dinlemez. Bu yunan roma bizans kafirin herseyi kirilmali yok edilmeli. Cikarilan her obje cekicle kirilmali saf maden haline getirilip satilmali . Ulkemizin maden stogu artirilmali. Bu objeleri kirmayan heykeli evine sokan musluman musluman degildir . Kirmayan ezmeyen musluman degildir . Ciktigi gibi satan kafirin putlarina hizmet eder simdi dusunuun durun . :))))))

ragıp

Uzman
Kim dikerr uluslararasi sozlesmeyi defineci diklemez umursamaz anlamaz uygulamaz defineci soyar yagmalar yeri geldiginde kirar. Farkli alanlardada uluslararasi sozlesme var kim dikliyorr . Gemimizi izinsiz arama yapiyorlar nerde uluslar arasi sozlesme . Guclu olan sozlesme dinlemez. Bu yunan roma bizans kafirin herseyi kirilmali yok edilmeli. Cikarilan her obje cekicle kirilmali saf maden haline getirilip satilmali . Ulkemizin maden stogu artirilmali. Bu objeleri kirmayan heykeli evine sokan musluman musluman degildir . Kirmayan ezmeyen musluman degildir . Ciktigi gibi satan kafirin putlarina hizmet eder simdi dusunuun durun . :))))))
Defineci asla kırmaz/kırmamalı
defineci,kırar,soyar ise yakalandığında da vatan haini gibi muamele görür...
ben bunu istemiyorum...yazdığım her satır yazı, senin için, benim için,hepimiz için...

diğer olaylar siyasete girer ki sohbeti burada yasak...
bu konularda da sana çok güzel cevaplar verir,senin gönlünü de okşardım... :)

bizim için önemli olan ilk kısım
defineci, halk arasında ve devletin gözündeki o kötü imajı silmeliyiz...
bunun için görev yine bize düşer...başkasına değil...
bu sebep ile defineci ASLA KIRMAZ

selamlar

Son düzenleme:

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Konusmalarinizda defalarca kez geçen vurmalı kırmalı yağma etmeli tarzı söylemleriniz sitemizin kurallarına aykırıdır. Birdaha bu şekilde konuşmamanızı istirham ederek sizi uyarıyorum eğer aynı üslup ile devam ederseniz siteden uzaklaştırma alicaksiniz...

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ters piskoloji yapıyorsun heralde? gerçekten böyle düşünüyorsanız yazık!

ragıp

Uzman
24.997 kayıtlı üye var... :)
28 dakikadır hiç bir konuya bir tek yorum, fikir beyanında bulunan yok...

mubarekler, üzerinize ölü toprağımı attılar.... :)

XXXzzz

Yeni Üye
Defineci asla kırmaz/kırmamalı
defineci,kırar,soyar ise yakalandığında da vatan haini gibi muamele görür...
ben bunu istemiyorum...yazdığım her satır yazı, senin için, benim için,hepimiz için...

diğer olaylar siyasete girer ki sohbeti burada yasak...
bu konularda da sana çok güzel cevaplar verir,senin gönlünü de okşardım... :)

bizim için önemli olan ilk kısım
defineci, halk arasında ve devletin gözündeki o kötü imajı silmeliyiz...
bunun için görev yine bize düşer...başkasına değil...
bu sebep ile defineci ASLA KIRMAZ

selamlar
Himmm peki oyle olsun. Simdi soru sorayim. Siz define cimisiniz.? Defineci neyi kirar kirmak zorunda kalir ? Defineci hedefe ulasmak icin ne yapar ? Insan neden definecidir.? Defineci ne anlama gelir ? Defineci bir arkeolgmudur. ? Eger defineci isen neden tarihi soymak istiyorsun degilsen hicbirine.cevap verme !!!

XXXzzz

Yeni Üye
Konusmalarinizda defalarca kez geçen vurmalı kırmalı yağma etmeli tarzı söylemleriniz sitemizin kurallarına aykırıdır. Birdaha bu şekilde konuşmamanızı istirham ederek sizi uyarıyorum eğer aynı üslup ile devam ederseniz siteden uzaklaştırma alicaksiniz...
Sen adam olsaydin burda birine iftira atmazdin. Bana uslup dersi verme ilk once bilmeden etmeden tanimadan insanlari lekemele. Birde ben istedigimi yazarim bunu sizlere sormam benim arkdasligimin definecilik menfaat uzerine kurulu degildir . Ben adam ararim buldugumda defineyi bulmus sayarim. Define bulamayan acizlerin isidir.

XXXzzz

Yeni Üye
Kafirin malini ezmeyen o sekilde satmaya calisan kisi seytana uymustur. Gerisi hikaye.

ragıp

Uzman
Himmm peki oyle olsun. Simdi soru sorayim. Siz define cimisiniz.? Defineci neyi kirar kirmak zorunda kalir ? Defineci hedefe ulasmak icin ne yapar ? Insan neden definecidir.? Defineci ne anlama gelir ? Defineci bir arkeolgmudur. ? Eger defineci isen neden tarihi soymak istiyorsun degilsen hicbirine.cevap verme !!!
evet, ben defineciyim
defin,kökünden gelir ki,anlamı GÖMÜLMEdir
cenazeyi bile defnettik,gömdük manasındadır...
defineci neyi kırar veya kırmak zorunda kalır... bu şekilde tavır ve davranışların ile çevrenin kalbini kırarsın... ben hiçbir şey kırmadım, açtım,zarar vermeden, dokuyu bozmadan...
ah bea, ustam, benim açtığım konuya bakarak benim ne kadar ince düşündüğümü anlamalıydın...
beni tanımadığın için yazdığını düşünüyorum...
emin ol ki; ahlaklı, adaletli ve mantıklı olur isen her şeyin yolu var.

selametle

kanije

Bilgili Üye
devlete mal vermek?
evet verdik 3 yıldır para bekliyoz.çok değil 21 milyon tl.
büyük ihtimal ilede vermyecek.
salla babam salla

ragıp

Uzman
devlete mal vermek?
evet verdik 3 yıldır para bekliyoz.çok değil 21 milyon tl.
büyük ihtimal ilede vermyecek.
salla babam salla
evet ustam, ödenek yetersizliğinden çok fazla gecikiyor...
kesinlikle haklısın
ama eskiden böyle değildi
komisyon toplanır değer biçer 2 gün sonra paranı alıyordun
30 gün sürmezdi
umarım düzelecek