Çoklu oymalar detaylı fotoğraf ve video

Uzun zaman sonra yine aranızdayım selamun aleyküm. Öncelikle bölge dağlık bölge ve tarihi 5-6 bin yıl öncesine ait kalıntıların bulunduğu yerin 300-500 metre çevresi. Bu videodaki yer ise zirve ve birsürü kayalıklar olan yer. Oyma çok ama zor bir yer gibi. Tecrübeli abilerim yorumlarınız benim içim çok değerli. Nasıl bir calısma yapabilirim ve işaretler tam olarak nedir sumu çanağı harici baska işaretler yada birsey söylüyormu !!!

Ekli dosyalar

t 964 R

Member
ustam üçgen oyma olan girişi kapamış olabilir ve yıldız koyduğum yerde girme al git miş gimi cihazla kucaklaştırın bence kısmetse öter değilse yine çok sevin demekki hayırlı değilmiş de kolay gelsin,,,.
IMG_6668.jpeg

@t 964 R eyvallah cevabın için. Giriş zemin altı diye düşünüyordum. Öter derken kasadan ı bahsediyorsunuz. Asıl amack. İşaretlerin bu kadar çok olduğu mezar harici baska bir anlamı varmı acaba

Selamun aleyküm. İşaretlere açıklık getirecek olan varmı yardım edermisiniz ?

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Çünkü tatmin edici bir yer değil fakir mezarı bunlar yine de şansınız denemek istiyorsunuz siz bilirsiniz kimsenin nasibine dur da diyemeyiz Gerçi bu yıl öyle bir şey denk geldi Ummadığım Bir yerden zamanında öyle bir şey almışlar ki Şaştım kaldım artık şansımıza diyelim ya Nasip

Hasandağı

Yeni Üye
yarım metre derinlik gösteren bir cihaz ile dolaşın değerli sinyali alırsanız uğraşın yoksa fakir mezarları olma ihtimali yüksek görünüyor
başarılar dilerim,

şuan bölgedeyim. Baya oymalar mevcut aslında video atabilseydim iyiydi. Fakir olması önemsiz ben birkerede olsa açmak istiyorum. Sonuc olarak hedefi bulabileyim değerin önemi yok. Yönü nasıl izlemeliyim acaba.

Çünkü tatmin edici bir yer değil fakir mezarı bunlar yine de şansınız denemek istiyorsunuz siz bilirsiniz kimsenin nasibine dur da diyemeyiz Gerçi bu yıl öyle bir şey denk geldi Ummadığım Bir yerden zamanında öyle bir şey almışlar ki Şaştım kaldım artık şansımıza diyelim ya Nasip
Değeri inan önemli değil. Amac sadece hedefe ulasmak giriş bulabilmek