Conrad gr2 yer alti görüntüleme

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
dadaş25 ustam sizinle farklı bi hususta özelden irtibata geçmeye çalışdım sanırım mesaj kutunuz dolu iletilmedi mesajım

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
cihaza para vermeyin lütfen parası kadar etmediği 1. elden görülmüştür

OsiriS

Moderatör
Moderatör
dadas_25 ustam voxler programi iyi detaylandiriyor ama bilgi sahibi olmak lazim onu kullanmak icin diye dusunuyorum yabi tecrube olayi cok onemli..mesala asagidaki goruntuyu aldiginda net veriler alabiliyorsunuz cozumlemesinde ama benim bakis acimda asagida ne oldugunu anlamak zor oluyor yada ben anlayamiyorum yada anlayamadim..mesela yigma mezar konusunda su anda islem yapilan alanda yapilan cekimlerin cozumlemesinde tunel net gibiydi odada tamam hatta coken alanlar bile belliydi ama malzeme olan alanda metal olayi belirlendi ondanda sorjn yasamadik ama kapali bir seyin icinde gozukuyordu tabi halen islem yapilan yer acilamadigi icin gormeden bisey diyemeiyecem bizim cubuk ve alan tarama ile yapilan tespitlerimizde kapali bir alanda degil odanin icinde gozukuyordu..sonra 3 odamiz var ben sadece bir odayi gosterip incelettim icerde kapali bir kutu var gozukuyor voxlerdede belirlendi ama sekil olarak bizim cizdigim belirttigimiz gibi degildi.hatta icindeki metal olayida ayni sekilde tespitlendi voxlerde..simdi kafama takilan kullanan arkadasmi tam olarak verileri netlestirip asagidaki sekilleri tam cizemedik anlam veremedik yoksa programsal bir olaymi..yani asagidaki veriler tamam bosluk metal hatta kutu bile ok ama sekil olarak programda degiisik cikiyordu..ayrica bunlari daha net konusabilmek adinaa musait olursan yarin goruselim biraz bilgi alayim senden kardesim.radyometre cihazida destekliyorum benim dusuncelerim arasinda olan bisey bu konudada biraz bilgi alis verisi yapalim uyugunsa..