conrad pro 800

Zayka

Yeni Üye
Merhaba Arkadaslar conrad pro 800 hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi özellikleri ve verdiği değerler nasıl değerlendirilir

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba Arkadaslar conrad pro 800 hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi özellikleri ve verdiği değerler nasıl değerlendirilir
Ustam genelde çalışma prensipleri ffarklı modeller dahi olsa aynıdır. İyi bir program olursa mineralleri eleyip geçebilirsiniz, yoksa mineralleri belli kısımlarına ençokta kuvars türü taşlarda paslanmış yerleri metal diye algılıyor. Buna benzer kayaç türlerindede aynı tepkiyi veriyor. Velhasıl 3d çekimlerde verilen değerler genelde başarısız oluyor. Farklı bir program var onuda satıcısı dahi bilmiyor. O program olursa çalışma prensibine aykırı bir aramayla tesbit edilen yerde oksitlenmrnin ayrışımıyla yerdeki metalin net resmi kalır.
Programın adını sormayın bende bilmiyorum, sadece kullanıyorduk arkadaşla gördüğümü yazdım, o program şuan için yok.
Selametle kal

N@KKoZ

Aktif Üye
COnrad'ın kendi tasarımları çok berbat, verdiğin para çöp olur.
Ama conradın motorla ile ürettiği anakartları kullanan firmaların bazı ürünleri var çok güzel.Mesela OKM

Siva

Bilgili Üye
Bir ise yaramaz bu gecen yaz kullandik. Simdi elimde olsa idi farkli bir yere getirebilirdim.

Siva

Bilgili Üye
Elinde hiç görüntü varmı gecen seneden kazı yaptınmı verilere göre
No kazi hicbir veri yok . Verdigi veri anlasilmiyor kisa bir surelik denedik gonderildi . Sen iyisi deneme.yerinde dene oyle karar ver.