Conrand 800_900 ustalarım tecrübe paylasabilirmisiniz

Neonxy

Member
Gradiimetre var TE marka .at çöpe çok zor kullanmak.kazikli var .çok güzel alet fakat uzun iş kur bak yirumla .jandarma çöker o arada.en pratik Assuva serisi.askeriye kullanıyor .anla.pluse vlf çubuk ne ararsan var bende inşaallah Assuva RB de olacak.gucun varsa durma al.proton elic le odaya girdik ama metal yoktu .heykel vs umuduyla çalıştık.Nasip olmadi

Neonxy

Member
Gradiimetre var TE marka .at çöpe çok zor kullanmak.kazikli var .çok güzel alet fakat uzun iş kur bak yirumla .jandarma çöker o arada.en pratik Assuva serisi.askeriye kullanıyor .anla.pluse vlf çubuk ne ararsan var bende inşaallah Assuva RB de olacak.gucun varsa durma al.proton elic le odaya girdik ama metal yoktu .heykel vs umuduyla çalıştık.Nasip olmadi
Kazıklı ve gradio hakkındaki yorumlar sahsimin deneyimiyle alakalıdır.Kisisel görüşümdur .katılmayan arkadaşlar olabilir.Oyledir degildirden ziyade .kim neyle sonuca ulastiysa beyan ederse daha faydalı oluruz birbirimize diye düşünüyorum.

Ferdi46

Aktif Üye
şimdi bir kaç eğitim videosunu izledim pratik ve güvenilir görünüyor özellikle manyetik sonrası termal tarama vs sanki boşa kürek sallatmaz gibi ama ustam o RB serileri bizim için şimdilik hayal senin içinde ins rast gelsin gönlüne göre olsun diyorum.Bİz LB 2 LB 4 e niyet edelim ins .saygılar .

denemediserhat

Yeni Üye
40 binlik modelle sonuca ulaştım.metal yoktu ama yapı vardı:)
Bizim abimizdeki cihaz da Proton elic LB-8 modeliydi, yanlış hatırlamıyorsam da üretici sayfasında normalde 60bin, kampanya gördüm geçen 40bine düşürmüştü fiyatı. Ama bizim abimiz işte arada makineyi gönderiyor, geliştirme yapıyorlar falan diyor, bilemiyorum doğruluğunu ama çevrede ne var ne yok çıkardı adam.
Ben de yapı arıyorum ama cihazdan çokta emin olamadığım için o kadar para olunca işin içinde, acaba alsam değer mi diyorum

blueverse

Bilgili Üye
Bizim abimizdeki cihaz da Proton elic LB-8 modeliydi, yanlış hatırlamıyorsam da üretici sayfasında normalde 60bin, kampanya gördüm geçen 40bine düşürmüştü fiyatı. Ama bizim abimiz işte arada makineyi gönderiyor, geliştirme yapıyorlar falan diyor, bilemiyorum doğruluğunu ama çevrede ne var ne yok çıkardı adam.
Ben de yapı arıyorum ama cihazdan çokta emin olamadığım için o kadar para olunca işin içinde, acaba alsam değer mi diyorum
para tuzağı bu işler için iyi bir cihaz alacaksan 400 500 bini gözden çıkaracaksın bukadar para yok dersen hiç bulaşma paracağazın cebinde kalsın

denemediserhat

Yeni Üye
para tuzağı bu işler için iyi bir cihaz alacaksan 400 500 bini gözden çıkaracaksın bukadar para yok dersen hiç bulaşma paracağazın cebinde kalsın
Dediğinizi çok iyi anlıyorum ama abimiz dediğim kişi makinenin standart haliyle bile neler bulduğunu bildiğimden acaba diyorum her seferinde.

blueverse

Bilgili Üye
Dediğinizi çok iyi anlıyorum ama abimiz dediğim kişi makinenin standart haliyle bile neler bulduğunu bildiğimden acaba diyorum her seferinde.
[/QUOTE
üretici firmanın sakladığını yada bildiğini bulur ammaaa iş ciddiye bindiğinde cafer s...tı bez getir olur

denemediserhat

Yeni Üye
Yok abim dediğim bildiğim eski bir esnaf, kendine buldu kendi zengin oldu

denemediserhat

Yeni Üye
ne diyelim ozaman kardeşim nasibiniz bol olsun
Teşekkürler. Yanlış anlaşılma olmasın, dedektör sahibi insanlar da gördüm, sözde çubukçular da. Çevremde bulup cidden variyeti olan tek insan bu firmadan makine sahibi.
Bu cihazı başka kullanan varsa eğer, fikirlerini dinlemek isterim.

denemediserhat

Yeni Üye
Tuzlu biraz 300 binliraya iş kurarım 😉
Kısaca şöyle anlatayım. 99 depreminden beri tanıyorum kendisini :)
2015 yılına kadar kaç kere battı, borçlarını ödeyemiyordu falan.
2017de ben şans eseri arsa bakarken tanıdık emlakçımız dedi "x kişisi buralarda 600 dönüm üzerinde tarla aldı 1 buçuk yılda, ben de anlamadım nasıl alıyor" diye söyledi.
Sonra tekrar kendisiyle denk geldim. İlçede ve merkezde benim gördüğüm 30 üzerinde bina yapmış, yeni kamyonlar almış, inşaat malzemeleri satıyor, büyük şantiye depo sahibi vs.
Çocukları da Muğla'da Porsche üzerinde geziyor :)
Yanlış anlamayın ama 300bine iş kurdum, böyle bir zenginlik sahibi değilim ;)
Klinik sahibiyim, böyle şeyler sahibi olacak gelirim yok :)