Coronavirus Bahane Altın Götürüldü İddiası

Cemov

Aktif Üye
Meram dayim.

4 saat once sizin oradan gectim Ankaradan geliyordum. Kulu merkezdeki yolun kenarindaki eski caminin yerine yapulan yeni camide namazi kilalim diye durduk. Cami kapaliydi. Daha icinin ince isleri bitmemis.
Biraz arazi isini yogunlastirunda şu caminin yapimi ile alakali finans isine el atin kardasim. :))
Camiyi cabuk bitirin.
Omeranlidaki yolun kenarindaki Selahaddin Eyyubu Camisinde kildik.
Super super super bir cami olmus hayran kaldim. Vesile olanlardan Allah cc razi olsun.
İnşallah usta en kısa zamanda oda biter. Arazi işine gelince bizim tarladaki iki traktör ile deviremedigimiz koca taşı çalıp gittiler valla. O yüzden çıkmıyorum araziye bizide çalar bu insanlar diye..))

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Annemin köyü var eski adı kara kilise şimdiki adı karacadere eski rum köyü. Anlatılan hikayesi çok usta şahit olduğum birşey yok bu konularda.
Bakip yazarim bisey varmi..benim yazdigim kuludaki yerler yari sit alani yari bos tektek icin guzel hoyukler var

Cemov

Aktif Üye
Bakip yazarim bisey varmi..benim yazdigim kuludaki yerler yari sit alani yari bos tektek icin guzel hoyukler var
Samsam yaylasında 3 höyükler var birini açtılar 7 ...8 yıl oldu sanırım. Ben ne burada nede başka yerde orası kadar ben buradayım diye bağıran bir höyük görmedim. 3 de yan yana birbiri ile birleşik sayılır.

Mal bulanındır

Samsam yaylasında 3 höyükler var birini açtılar 7 ...8 yıl oldu sanırım. Ben ne burada nede başka yerde orası kadar ben buradayım diye bağıran bir höyük görmedim. 3 de yan yana birbiri ile birleşik sayılır.
Ucundan accuk yiyemedinmi .kandil çomlek tek para vs denk gelmesi lazim almayani dövūyolarmis

Mal bulanındır

@Cemov sizin köyūn mutarinin beyaani...altda.
tel no da varda yazmiyim simdi buraya

Köyün ilk adı Karakilise'dir. Bu ad, yerleştikleri şimdiki yerde eski köy harabeleri üzerinde iki kilisenin bulunmasından, kiliselerin de yakılması nedeniyle kara bir renkte görünmesinden ötürü verilmiş. Karakilise adı daha sonra, Atatürk zamanında Karacadere olarak değiştirilmiştir.

Karacadere, Canımana, Dipdede, Soğukkuyu, Bostanhöyük, Yergömü, Yeşilköy akraba olup birlikte Haymana yöresine göçetmişlerdir. Bunlara Nofeliler denilmektedir. Köy, eski bir yerleşim yeri olması nedeniyle pekçok tarihi mirası günümüze kadar taşımış. Eski mezarlar, mezar taşları, mağaralar, kilise kalıntıları köyumuzde bulunmaktadir.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Meram dayim.

4 saat once sizin oradan gectim Ankaradan geliyordum. Kulu merkezdeki yolun kenarindaki eski caminin yerine yapulan yeni camide namazi kilalim diye durduk. Cami kapaliydi. Daha icinin ince isleri bitmemis.
Biraz arazi isini yogunlastirunda şu caminin yapimi ile alakali finans isine el atin kardasim. :))
Camiyi cabuk bitirin.
Omeranlidaki yolun kenarindaki Selahaddin Eyyubu Camisinde kildik.
Super super super bir cami olmus hayran kaldim. Vesile olanlardan Allah cc razi olsun.
Abi Ankara'ya geliyonda haberimiz olmuyor aşk olsun.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
aslında fırsattt ustalar, kendinizi araziye salmanız lazım arazide virüs falan olmaz, her yer ıssız kimseler yok, arge için çalışma için fırsatt bence de, @Hoplit ustam bunu anlatmaya çalıştı bence

Cemov

Aktif Üye
@Cemov sizin köyūn mutarinin beyaani...altda.
tel no da varda yazmiyim simdi buraya

Köyün ilk adı Karakilise'dir. Bu ad, yerleştikleri şimdiki yerde eski köy harabeleri üzerinde iki kilisenin bulunmasından, kiliselerin de yakılması nedeniyle kara bir renkte görünmesinden ötürü verilmiş. Karakilise adı daha sonra, Atatürk zamanında Karacadere olarak değiştirilmiştir.

Karacadere, Canımana, Dipdede, Soğukkuyu, Bostanhöyük, Yergömü, Yeşilköy akraba olup birlikte Haymana yöresine göçetmişlerdir. Bunlara Nofeliler denilmektedir. Köy, eski bir yerleşim yeri olması nedeniyle pekçok tarihi mirası günümüze kadar taşımış. Eski mezarlar, mezar taşları, mağaralar, kilise kalıntıları köyumuzde bulunmaktadir.
Usta bende aynı şeyi söyledim. Geçmişi Rum köyüymüş. İki dağın arası. Dağın birisinin arkası Rum mezarlığı imiş ama talan edilmiş. Ev yapmak için temel kazanlarin çoğunluğu geçmişe ait birseylerde buluyorlar..))

Maden-Mineral

Bilgili Üye
VALLAHi, Degil ALTIN, BAKIR Bile Bu Ülkeden kaciramazsin.... REiS ADAMIN MAKAddTINdddI OYAR!
6 Sene Oturamaz! Saddyiddn Erdodddganddin MÜLKÜNDEN ALTIN CALACAKSIN HAAAAAAA:)))

Gülme Krizi geldi VALLAHi!!!!