Çözebilen ustalar yardımınıza

İSKORPTİX

Member
O üzerinde arkadaşın gezdiği kayalara bir iyi çubukçu baksın onun altından koltuğun altına doğru bir tünel olabilir. Tabiki bunlar olabilecek şeyler. Hiç bir işe boş yere kalkışmayın öncelik doğru tespit ile başlar. Baktın buradan verim alamadın amma ben burasından umutluyum çünki aradığımız şeyler yani işaretler mevcut olmadı o vakit bunun baktığı yönde yığmalar taş yığmalar bakınız. Daha bunun işi burada bitmez. Devamı da var. Hani bunun deresi hani yakınındaki eski yerleşim yeri daha dur şelalesi de vardır bunun. Ya gözlediği yolları ne yapalım onları unuttukmu.
Yani senin öncelik işin burada . Sonra daha genişe bakarız şimdilik dedğim gibi yap . Yine söylüyorum önce iyi bir arge ondan sonra Ya bismillah
Gözlemledigi yollar arkasındamı dağın diger yüzünde yerleşim yeri var arkasında eşkiya bölgesi var ama uzak biraz baktığı derenin resmini atayım size ama bunda şelale olaçk gibi degil

İSKORPTİX

Member
O üzerinde arkadaşın gezdiği kayalara bir iyi çubukçu baksın onun altından koltuğun altına doğru bir tünel olabilir. Tabiki bunlar olabilecek şeyler. Hiç bir işe boş yere kalkışmayın öncelik doğru tespit ile başlar. Baktın buradan verim alamadın amma ben burasından umutluyum çünki aradığımız şeyler yani işaretler mevcut olmadı o vakit bunun baktığı yönde yığmalar taş yığmalar bakınız. Daha bunun işi burada bitmez. Devamı da var. Hani bunun deresi hani yakınındaki eski yerleşim yeri daha dur şelalesi de vardır bunun. Ya gözlediği yolları ne yapalım onları unuttukmu.
Yani senin öncelik işin burada . Sonra daha genişe bakarız şimdilik dedğim gibi yap . Yine söylüyorum önce iyi bir arge ondan sonra Ya bismillah
0FE079E1-AC41-4118-B595-AC6EA216A38D.jpeg

Devenin önü

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Gözlemledigi yollar arkasındamı dağın diger yüzünde yerleşim yeri var arkasında eşkiya bölgesi var ama uzak biraz baktığı derenin resmini atayım size ama bunda şelale olaçk gibi degil
Bunlar sonraki işler önce senin işin hayırlısı ile bu nokta yani yüz olan yerler

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Selam abi keyfin yerindedir inşallah burada tılsım var mı bide ikinci bir yüz çıktı ortaya birinci yüzün arkasında
[/QUOTE
ALLAH CC razı olsun iyiyiz elhamdilülalah. Sevgili kardeşim bu tür düşünceleri kafadan silmez iseniz o vakit psikolojik olarak her yerde sorun yaşarsınız. Bir kere korku girdimi eh artık siz düşünün . Aklınızdan ne geçer ise onu görür sünüz. Her şeyden önce bu tür düşüncelerden kendinizi uzak tutunuz. Her yerde tılsım olacak diye bir şey yoktur.

alaçamlı

Bilgili Üye
usta orda bi kuru kafa gördüm sanki............ben asıl tılsımlı değilse şaşırırım.....
..

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bırak tılsımı falan karıştırma. İlk paylaştığın kafa şekilli kayanın içine girmelisin. Birkaç yerden giriş koymuşlar. Hangi giriş kolayına gelirse oradan gir.