Çözebilen Varmı Yer bizim

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Sizin o taraflarda bir kardeşimiz var kendisi karadenizden o tarafa göçtü.
Zamanında kendisine misafir olmuş hukukumuz oluşmuştu nicedir gel diye ısrar eder bir türlü nasip olmuyor.
Oda sever bu işleri:)
eyvallah birader
Çayını içmiş gibi olduk:)

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Arkadaşların protesto edip yorum yapmaması gayet yerinde ve hoş. Diğer platformların da,
örnek alması gereken bir davranış. Destekliyorum.
Konu sahibi arkadaşa da kolaylıklar diliyorum.

szihoprenic

Bilgili Üye
Ustalar işin teknik bilgisini vermis ben ise farkli bir bakis açısı ile nacizane fikrim burayi belli bi süre nadasa birakirdim
1-akrabalariniz isareti kiracak kadar bencil ve egoist ise nasil is yapacan
Ha yok onlarsiz yapacam dersende isareti kiran orayi sahiplenen akrabaniz vazgecer mi
2- cekilen video da bile cekimi yapan kisi anlatirken bile arkadan hep bi komut sunuda soyle vs gibi buranin horozu cok gibi
Dogru yer dogru zaman dogru kisi uclemesine ne kadar uyuyor hesabini siz yapin.
Belki de benim bakis açım yanlıştır

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
Kayanın üzerine de bakacağız inşallah çok yağmur yağdı ondan dolayı çıkamadık en yakın zamanda çıkıp oradan her detayı sizinle paylaşacagım üstadlar Allah nasip ederse bulduğumuz açtıgımız yerlerinde paylaşacagım .iyi yada kötü benimle bu konuya zaman ayırıp Bilgi verdiginiz için hepinize teşekkür ederim
o kayaların üzerine çıkacaksanız eğer kaya ayakkabısı almanızı öneririm özellikle ileri ki zamanda bu işle uğraşmaya niyetiniz varsa "merrel" öneririm pahalıdır ama yıllarca giyersiniz işarete gelince kırılması iyi olmamış ve bu haliyle yorum yapmakta yanlış en azından kırmadan kayıt alsalardı bari ki almışlardır emin olabilirsiniz :)
yinede emeğiniz için herşeyi netleştirdiğinizde yorum yapabilirsek yaparız

Pesimist52

Member
İnşallah daha iyi günlere üstad herzaman burdayız bazen iş için yurtdısına çıkıyoruz

adil_e

Aktif Üye
buranın yan tarafını 7-8 metre kadar kazmışlardı bir sonuç çıkardılar mı haberiniz varmı

timur964

konularim
@Archeologyofksş yönetici apollonus arkadaşın peşine yazınca işaretlediği yerleri abartılı bulup banlamakgerekir yazını görunce ben seni banladım az önce bu konuya bakınca kırılanyerleriduşunerek banı kaldırdım ne duşunerek yazdığınızı siz dahaiyi blirsiniz yönetici apollonosla alakası varmıbu cumlenin
Engellendi
DurumuÇevrimiçi
Üyelik tarihiAug 2018
YerSweden
Mesajlar190
Tecrübe Puanı0
Rep Derecesi

Sizin gibilerin forumdan banlanması icab eder.@Archeologyofksş

Engellendi
DurumuÇevrimiçi
Üyelik tarihiAug 2018
YerSweden
Mesajlar190
Tecrübe Puanı0
Rep Derecesi

Son düzenleme:
Tabiki de konuyu acan kisiye demistim forumdaki herkesin yorumu degerli ve o kadar da onemlidir benim icin tarihi esere zarar verdigi icin yazmistim.