Çözemediğim işaret!

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
çizim put Kayalığa insan boyunun erişemeyeceği merdiven olmadan zorlanarak çıkılacak bir konuma yapılmış.
Kibir olsun İçin demiyorum, Çevreyi gezerken az çok şüpheli ya da suni yapıları hemen farkederim.

Mesele daha önce karşılaşanın olup olmadığı.

Bu tür çizimler ufaldıkça ve ince küçük çizildikçe değerliye yakın olduğu anlamı verir.
İyisi mi konuyu şöyle açıklayayım.

Ermeni ürünü ve belgeli bir yer. 2 küp üstten alınmış.

Hediyesi 7 adet saf karbon(anladınız onu) . O alınmamış duruyor onun üzerine gittim.

tabi epey olay yaşanmış ihanetler yalan dolanlar ana mal alınmış velhasıl.

Altın gibi frekans yaymadığı için tespitte zorlanıyorum.

Bugün beni götüren büyüğümün farketmediği alttaki emareyi yakaladım.
Yalnız ilk defa denk geldim böyle bir şifreye. Öyle ince çizilmişki, daha önce dürbünle baktık hiç göremedik.
yaklaşmayana kadar göremiyorsun.

Kardeşlerim tünel ya da boşluk bakın diye yazmış, normalde bunu yaptığımı düşünmeleri gerekirdi ama olsun : ))

olay Böyledir Canlar.

şifreyi çözmek gerek.
Şifreyi çözmek için önce çevre resimlerini görmek gerekir.Siz mekana hakimsiniz hangi taş hangi taşın üstünde görüyor geziyorsunuz.Fakaf bu platformda adam oturupta transa geçip oturdugu yerden baska boyutlardan sizin mekanı görme veya gezme araştırma gücüne sahip değil .Konu sanibi arkadas konusu için olayı fotograflarla desteklemek zorunda Onun dışında görsel olarak kalır .Şifre burda tapınak tarzı kapalı alan ve orda görevli kişilerin mezarlarından bahseder .

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Peki açayım arkadaşım
Haçın sayılarını biliyormusunuz diyerekle...

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Şifreyi çözmek için önce çevre resimlerini görmek gerekir.Siz mekana hakimsiniz hangi taş hangi taşın üstünde görüyor geziyorsunuz.Fakaf bu platformda adam oturupta transa geçip oturdugu yerden baska boyutlardan sizin mekanı görme veya gezme araştırma gücüne sahip değil .Konu sanibi arkadas konusu için olayı fotograflarla desteklemek zorunda Onun dışında görsel olarak kalır .Şifre burda tapınak tarzı kapalı alan ve orda görevli kişilerin mezarlarından bahseder .
sizden veya başkasından trans isteyen de olmadı kazama .

Tapınak tarzı kapalı alan cümlesi yeter. Teşekkürler.

Keskingöz

Süper Moderatör
Peki açayım arkadaşım
Haçın sayılarını biliyormusunuz diyerekle...
arşivimde çözümü yapılmış 23 tane var.

Diğer işaretlere yardımcı olarak kullanılanları saymıyorum.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
sizden veya başkasından trans isteyen de olmadı @kazama .

Tapınak tarzı kapalı alan cümlesi yeter. Teşekkürler.
:) İşte isteyen olmadıgı ve bunu burda yapmanın zor oldugu için anlattım bende .Aslında ikimizde aynı şeyden bahsediyoruz ama ben sadece mekanı sizin kadar detaylı göremediğimi belirttim .Burda işlerin bu şekilde yürüdüğünü anlattım .
- Kolay Gelsin .

kaynak

Malesef sizde yok arkadaşım, sizdekiler bunların ritüeli değil
Haçta 3 ve 4 sayıları yoktur örneklerinizle bahsettiğim şey aynı değil.
Buradan nereye varacağım bu adeta bir ders nitelğinde olduğu için size
mesala 10 cm dediniz değilmi onunla ilgili bilgi aktarayım bunu ilk ve son kez yapıcağım inşallah...

10 =YOD / İOTA- 10.Mektup - Anlamı; EL KAPALI / iş, bir senet, yapmak için "yedi" (4) BAŞAK BURCU.
360 derecede (kapalı el , çiftleşme , kol , topuk , başak , ayak , boynuz , darbe , vuruş , delmek)

kaynak

kilisenin kuzeyinde demiştiniz değilmi bu 360 derece demektir
yukarıda satır arasında 360 derece olarak bilgiyi görüyorsunuz.

Keskingöz

Süper Moderatör
Malesef sizde yok arkadaşım, sizdekiler bunların ritüeli değil
Haçta 3 ve 4 sayıları yoktur örneklerinizle bahsettiğim şey aynı değil.
Buradan nereye varacağım bu adeta bir ders nitelğinde olduğu için size
mesala 10 cm dediniz değilmi onunla ilgili bilgi aktarayım bunu ilk ve son kez yapıcağım inşallah...

10 =YOD / İOTA- 10.Mektup - Anlamı; EL KAPALI / iş, bir senet, yapmak için "yedi" (4) BAŞAK BURCU.
360 derecede (kapalı el , çiftleşme , kol , topuk , başak , ayak , boynuz , darbe , vuruş , delmek)
1- bu bahsettiğiniz ritüeli daha önce uyguladınız ve çözüm ritüel anlamı ile birebir örtüştü sezisi alıyorum.

2- size göre 2 çeşit haç var. Çeşitten kastımız ya da biçtiğimiz anlam farklı galiba ?

3- kapalı kutuluk yapacaksanız burda ne işiniz var? Bilgiyi Allah rızası için paylaşan bir platformuz. buraya hava basma, geçmişi yad etme, öyle çay içerken bir bakıverme amaçlı mı geldiniz?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ordaki üçkeni gördün değilmi keskingöz yukarıdaki gitmiş durduğun yer resim çekerken alt tarafı tarif etmiş benim yorumum bu yönde keskin gördüm yanılmıyorsam üstünde duruyorsun . görürsen işin kolaylaşır bilgin dahilinde dğilse işaretlerim resim üzerinden .

kaynak

Sizin işaret diye vurguladığınız şeyler aslı bir metofordur,bunlarda işaret bilimi,dilimi gibi bir anlayışları yoktur...
mesala bazı malzemeler suya yakındır,çeşme,kuyu,pınar vs çıkıyor çıkmıştır,burada bir şifre yoktur,bunlar kilisede su ile vaftiz olurlar!
kabiliyete göre yardımcı olmaya çalışıyorum ayrıca buraya öğretmenlik yapmaya gelmedim herkesin bilgisi kendisine ama ritüel nedir
kısa örnek vermeye çalıştım sonuç itibari ile bende 23 çeşit var dediğiniz bölümlerle uyuşmadığını görmenizi istedim,
işin aslı nedir nasıldır size yol gostermesi dileğimdi,
Allah rızası eyvallah ...
3 şıkkınız öğrenmek isteyen bir karaktere yakışmamış...
siz sayıları vericektiniz ben size yorum yaparaktan elimden geldiğince noktaya yaklaştırmaya çalışacaktım...
canınız çay çekti sanırım...

Keskingöz

Süper Moderatör
Ordaki üçkeni gördün değilmi keskingöz yukarıdaki gitmiş durduğun yer resim çekerken alt tarafı tarif etmiş benim yorumum bu yönde keskin gördüm yanılmıyorsam üstünde duruyorsun . görürsen işin kolaylaşır bilgin dahilinde dğilse işaretlerim resim üzerinden .
Arif adamsın Ustam, üstünde durduğum doğrudur. İşaretlemeni memnuniyetle karşılarım. İlk defa bir noktada bu kadar tıkandım. Teşekkür ederim.

Keskingöz

Süper Moderatör
Sizin işaret diye vurguladığınız şeyler aslı bir metofordur,bunlarda işaret bilimi,dilimi gibi bir anlayışları yoktur...
mesala bazı malzemeler suya yakındır,çeşme,kuyu,pınar vs çıkıyor çıkmıştır,burada bir şifre yoktur,bunlar kilisede su ile vaftiz olurlar!
kabiliyete göre yardımcı olmaya çalışıyorum ayrıca buraya öğretmenlik yapmaya gelmedim herkesin bilgisi kendisine ama ritüel nedir
kısa örnek vermeye çalıştım sonuç itibari ile bende 23 çeşit var dediğiniz bölümlerle uyuşmadığını görmenizi istedim,
işin aslı nedir nasıldır size yol gostermesi dileğimdi,
Allah rızası eyvallah ...
3 şıkkınız öğrenmek isteyen bir karaktere yakışmamış...
siz sayıları vericektiniz ben size yorum yaparaktan elimden geldiğince noktaya yaklaştırmaya çalışacaktım...
canınız çay çekti sanırım...
evet çaysız olmuyor. Vücudumun mazotu, enerji kaynağı gibi. Biraz sonra demleyeceğim inşallah.

bilgi sunan her birey kısmi öğreten- öğretmen modundadır. Aksine iyi bir öğrenciyimdir amma;

bu Bilgiyi ilk ve son verceğim ders niteliği olsun cümlesi de hoş karşılayacağım bir durum değil.

izahı şudur; buraya garip gureba gelir. Kimisi cebindeki 3-5 kuruşu da dolandırıcı Çubukçu ya da çok bilirim çözerimcilere kaptırır.
Biz buna karşıyız!
insanlar sömürülmesin isteriz. Elimizde de bir Bilgi ya da tecrübe varsa hiç çekinmeden sunarız.

Şunu da iyi biliyor ve idrak ediyorum. Sıradan biri için
Bilgilenmenin ilk belirtisi kibirdir. Kibir aynı zamanda haset ve cimriliğin odağında oturur.

Bi Bilgi birikiminiz mevcut ve sistemli işlerliği kanıtlı ise bunu sunmanız memnuniyetimizi artır.

Ülke o kadar Zengin ki-ben şifre deyim siz ritüel deyin- tamamını bile çözmeye almaya ne siz ne ben ne de zürriyetimiz bitiremez.

komprador ya da hukukun es geçtiği üstün sayıldığı Kişiler için bu memlekette sorun sıkıntı yoktur.

Bu üye olarak gördüğünüz rumuzların işi kolay olsun isteriz. Toprak altında kalmasın isteriz.

İyisi mi bir başlık açın ve
”ey insanlar böyle bir sistem var yıllarca sizden gizlenen ya da bilmediğiniz.
buyrun alın muvaffak olursanız da bir dua edin “ diye noktayı koyun.

bunu isterim vesselam. Umarım anlatabilmişimdir.