Çözemediğim kaya .

Karamel

Member
Cubugun varsa Kayalık bölgeler de araştırma yap delik taş varmı civarda içinden bakılınca dikili taş i gören

mehmetce

Member
1 metre çok az yetmez buraya , numune inmişler herhalde.
inecekler biraz daha 4 yada 5 hatta daha da inebilir sistemini çözmek lazım, net boşluk tespiti şart,
amma para hangisinde, burada baba kim?
Ustam küçük olan yerde kaya deforme olmuş biraz, bende az zorladım iz yerlerinden parçalanıyor. içi kum yapı gibi elle dağılıyor.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Ustam küçük olan yerde kaya deforme olmuş biraz, bende az zorladım iz yerlerinden parçalanıyor. içi kum yapı gibi elle dağılıyor.
Normalde sağlam horasan bir kaya kolay kolay dağılmaz, tabii burada nasıl bir kaliteden yapıldığı ve geçmişin jeolojik olaylarına maruz kalınmış bir kayadan bahsediyoruz.

mehmetce

Member
Normalde sağlam horasan bir kaya kolay kolay dağılmaz, tabii burada nasıl bir kaliteden yapıldığı ve geçmişin jeolojik olaylarına maruz kalınmış bir kayadan bahsediyoruz.
Ustam tarih açısından bilgi vermesi için ekliyorum. Bu para bu bölgeye yakın alandan av esnasında yüzeyden bulunmuş, bir yakınımda tek bir tane bu var, yüzeyi de daha fazla temizlenmedi

The Thing

C*
Süper Moderatör
Ustam tarih açısından bilgi vermesi için ekliyorum. Bu para bu bölgeye yakın alandan av esnasında yüzeyden bulunmuş, bir yakınımda tek bir tane bu var, yüzeyi de daha fazla temizlenmedi
Tek tek yapılır bir bölge güzel.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Buraya uydudan koordinatları gizli bir şekilde bakılırsa yapı ortaya çıkar net olarak diye tahmin ediyorum.

Sensizolamam

Aktif Üye
Anıt mezarlar mevcut odayı bulmak icin iyi cubuk kullanan birisiyle bosluk tespiti yapip sonuca ulasırsın insallah