çözülemeyen yer (mağara)

Metalicvoice

Operatör
Hocam gerekirse bir ateş topu da sen çıkarırsın olur biter... :)

Turko

Uzman
Hiç işaret yok mu aga kaya yüzeyinde ?

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
tatar26 ustam daha geriden, özellikle sağ tarafın fotoğrafları varmı? Dogal gibi gözüken küçük çatlaklar, erimiş gibi oluşmuş kaya damarları olan biryer olmalı. toprak zemine yakın. giriş için bakılacak yerler buralardır.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardaşım
Burasının eşkiya mağarası olması son ihtimal bence.
Ben burada ŞAPEL arardım.
Girişi de ön veya yan taraftan bir kuyu içinden olsa gerek.
Bence kuyu şeklinde bir giriş arayınız.

Kolay Gelsin.

Ekli dosyayı görüntüle 239142

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@tatar26 ustam daha geriden, özellikle sağ tarafın fotoğrafları varmı? Dogal gibi gözüken küçük çatlaklar, erimiş gibi oluşmuş kaya damarları olan biryer olmalı. toprak zemine yakın. giriş için bakılacak yerler buralardır.
bulamadım dostum ama bir gittiğimde iyice incelerim..

R00T

Profesyonel
Co Admin
Işık patlamaları der ki burada bir mevzular var.Yani tılsım ile ilgili yada cin şeytanlar işi.Şimdi bu büyük blok kyalık alan önünde toprakta hiç yığma gibi tümsek yapan yer yok mu.Giriş zeminden olabilir.Yada bariz çökelti alanı.Buraya farklı bir giriş olduğu fikrindeyim.Mağara gibi kayada değil.Buranın en üstünde mağara üstünde blok kaya üst düzlüğünde var mı bir alametler bakmak lazım.Yani alt zemin ve üst zeminde kontrol edilmeli.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Işık patlamaları der ki burada bir mevzular var.Yani tılsım ile ilgili yada cin şeytanlar işi.Şimdi bu büyük blok kyalık alan önünde toprakta hiç yığma gibi tümsek yapan yer yok mu.Giriş zeminden olabilir.Yada bariz çökelti alanı.Buraya farklı bir giriş olduğu fikrindeyim.Mağara gibi kayada değil.Buranın en üstünde mağara üstünde blok kaya üst düzlüğünde var mı bir alametler bakmak lazım.Yani alt zemin ve üst zeminde kontrol edilmeli.

havalar düzeldi çookkk iyi inceleyeceğim..