Çubuk alan tarama hakkında bilgilenelim

blueverse

Bilgili Üye
çubuk kullanmak okula benzer ilk okuldan başlarsın üniversite,master devam eder uzun ve meşakatli bir yoldur keramet çubukta değil kişinin kendindedir ve bu ilmin adı radyestezidir ve hala bilim bu ilim hakkında açıklama yapamamaktadır geçmişi binlerce yıla dayanır insan bir radyo çubukta antenidir öyle düşünün kişinin anlık duygu,kalp ve beyin aksiyonları sonucu etkiler bu ilmi hobi olarak görüp kabullenen köfteyi yer ama maddi hırs ve kendini ispatlama çabasıyla saldıran tırttt olur bilginize hepinize kocaman saygı ve sevgiler

jeodek

Bilgili Üye
Onu digital elektronık devreler bulmuyor. Senın enerjin ,bilinç altın buluyor.
doğru olabilir ama bana göre de durum şöyle. Arabanın gitmesi için tekerleklere ihtiyacı vardır. Yokuş aşağı salladınmı akar gider ama o ivmeyi kazanabilmesi için ilk bir hareket lazım. İşte bana göre de elektronik o devreler ivmemi kazanmama yardım oluyor. Dediğin gibi sonuçta arabada tekerleklerede sahibim.

Ferdi46

Aktif Üye
Şimdi tüm ustalar yorum yazmış hepside doğru ve aciklayi olarak yazmış .birde ben acemi olarak yazayım eline 35 yaşından sonra çubuk tutacaksan benim gibi hicc zahmet etme olmuyor bir ustanın dediği gibi okul gibi düşün ilkokuldan üniversiteye taahmini 50 yaşı bulur sonuca doğru ulasman .dijital olsun dersen hiç bir faydası yok nereyi düşünürsen çubuk oraya götürür .gerekli şey tecrübe ki oda satın alınmıyor. O neden le bul bir yeraltı görüntüleme derim ben .ki bende şu sıralar iş görecek bir yeraltı görüntüleme aramaktayım . Çubuklar sandık bekliyor çünkü .

Ferdi46

Aktif Üye
çubuk kullanmak okula benzer ilk okuldan başlarsın üniversite,master devam eder uzun ve meşakatli bir yoldur keramet çubukta değil kişinin kendindedir ve bu ilmin adı radyestezidir ve hala bilim bu ilim hakkında açıklama yapamamaktadır geçmişi binlerce yıla dayanır insan bir radyo çubukta antenidir öyle düşünün kişinin anlık duygu,kalp ve beyin aksiyonları sonucu etkiler bu ilmi hobi olarak görüp kabullenen köfteyi yer ama maddi hırs ve kendini ispatlama çabasıyla saldıran tırttt olur bilginize hepinize kocaman saygı ve sevgiler
Sevgili ustam ozurdileyerek vaktinizi almadan bende bir soru sormak isterim .konu sahibi ide affına sığınarak . Conrad prob900 _ 800 gibi yeraltı görüntüleme cihazları var bunlar hakkında görüşleriniz nelerdir. İş yaparlarmi .saygılar

sğlm

Aktif Üye
Herkes bildiğini yazmış , hepinize tşk ederim .
Kuru çubuk boşluk , dijital çubuk bulursa su ve maden bulur . Çubuk işi yeni baslayanin işi değil , zaman alır . Gold finder neon dedektör var , daha 50 cm nin üstünü test edemedim çeker mi çekmez mi bilmiyorum .

Helios

Member
doğru olabilir ama bana göre de durum şöyle. Arabanın gitmesi için tekerleklere ihtiyacı vardır. Yokuş aşağı salladınmı akar gider ama o ivmeyi kazanabilmesi için ilk bir hareket lazım. İşte bana göre de elektronik o devreler ivmemi kazanmama yardım oluyor. Dediğin gibi sonuçta arabada tekerleklerede sahibim.
Sen elektronik devrelerin işe yarayacagına inandığın için işe yarıyor.radyeztezinin ilk kuralı inanmak ama içten gercekçi inanmak . bak o kadar çatal kaşık büken,nesleleri ellemeden hareket ettiren insanlar hangi ip ucunu veriyor "inanın ve odaklanın"diyor.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sen elektronik devrelerin işe yarayacagına inandığın için işe yarıyor.radyeztezinin ilk kuralı inanmak ama içten gercekçi inanmak . bak o kadar çatal kaşık büken,nesleleri ellemeden hareket ettiren insanlar hangi ip ucunu veriyor "inanın ve odaklanın"diyor.
3 ay sonra Matrix 4 çıkıyor bakalım daha neler bükecekler.

Helios

Member
3 ay sonra Matrix 4 çıkıyor bakalım daha neler bükecekler.
Ortaçağın engizisyon mahkemelerinde galileo yu yerden yere vurmuşlardı sırf dünya güneşin etrafında dönüyor dedi diye. Birde o matrix filmi yahudi kültürü ,mistizmi ile yoğrulup harmanlanmış bir bilim-kurgu filmidir.