Cubuk calistirma teknikleri

Burak5553

Bilgili Üye
Degerli ustalar ilginiz icin Allah razi olsun sizden sizler için yapacağım dua etmek pil desteği ile onereceginiz bir sistem verirseniz çok memnun olurum yüzde ellide randıman varsa yeterli olur amacim sadece o duyguyu yaşamak yoksa gidip arge yapmak deyil selametle

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Degerli ustalar ilginiz icin Allah razi olsun sizden sizler için yapacağım dua etmek pil desteği ile onereceginiz bir sistem verirseniz çok memnun olurum yüzde ellide randıman varsa yeterli olur amacim sadece o duyguyu yaşamak yoksa gidip arge yapmak deyil selametle
Yorumunuzu muhtemelen genel için yazdınız.
Ancak yine de belirtme geregi duydum. Size yaptığım tavsiye iki aşamalı. 1.si mekan değiştirmek, 2.si paslı demir üzerinde deneme.
Bu iki tavsiyemin arge ile alakalı olmadığını, her ikisininde çok özel amaçlara hizmet ettiğini, detay vermeden konunun tamamen "fizik" ile alakalı olduğunu, denemenizi yaptıktan sonra paylaştığınız takdirde de, size daha farklı bir yorum yapacagimi bilmenizi isterim.
Kolay gelsin..

@ibrhm

Bilgili Üye
Sen yinede kundaklı sade kullan.
Şöyle deneyelim , evde yere herhangi metal, ve cam çay bardağı bir, iki metre ara ile koy
Çubukları kaldır , metalin veya bardağın üzerinde 4,5 saniye bekle ve hafif bir adım atarak ikisinin ortasında sağında ve solunda olacak şekilde sakince çubukları bozmadan bir dakika bekle bir kaç tekrar yap. Onları her halikarda çaliştirıriz. Sonucu yaz.

Burak5553

Bilgili Üye
Yorumunuzu muhtemelen genel için yazdınız.
Ancak yine de belirtme geregi duydum. Size yaptığım tavsiye iki aşamalı. 1.si mekan değiştirmek, 2.si paslı demir üzerinde deneme.
Bu iki tavsiyemin arge ile alakalı olmadığını, her ikisininde çok özel amaçlara hizmet ettiğini, detay vermeden konunun tamamen "fizik" ile alakalı olduğunu, denemenizi yaptıktan sonra paylaştığınız takdirde de, size daha farklı bir yorum yapacagimi bilmenizi isterim.
Kolay gelsin..
Ustam arge derken ben herhangi bir yerde islem yapmayacağım demek istedim verdiğiniz bilgiler elbette benim icin cok onemli dediginizide ilk firsatta deneyeceğim şu anda evden uzaktayim ve gidince ilk firsatta denerim selametle

Burak5553

Bilgili Üye
Sen yinede kundaklı sade kullan.
Şöyle deneyelim , evde yere herhangi metal, ve cam çay bardağı bir, iki metre ara ile koy
Çubukları kaldır , metalin veya bardağın üzerinde 4,5 saniye bekle ve hafif bir adım atarak ikisinin ortasında sağında ve solunda olacak şekilde sakince çubukları bozmadan bir dakika bekle bir kaç tekrar yap. Onları her halikarda çaliştirıriz. Sonucu yaz.
Verdiğiniz bilgiler için Allah razi olsun ustam kundakli sade derken kalem kullansak olurmu yada sade cubukmu kullanayim kusura bakmayin orasini anlayamadim

@ibrhm

Bilgili Üye
Ustalarim bu çubukları yalınayak kullanmanın bir farkı olur mu .vücutta aşırı elektirik var sa çubuklar çalışır mı.
Statik geçirgen bir maddeye dokunduğunda vücuttan boşalır, oluşması için devinim gerek. Çubuğu çalıştıran bioelektriktir. O nekadar çoksa okadar iyidir.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hic tepki vermiyor usta
hamama git bi arin kırklan.
varsa patlamis kartlari temizle birgun karanlik sessiz biyerde uyu uyaninca guzel bi adana durum salgam ustune kunefe ye .al cubugu cik araziye ustunde telefon vs metal olmasin sadece esofman olsun bidaha dene gel sonucu yaz.
haddi gene iyisin yol verdim

Burak5553

Bilgili Üye
hamama git bi arin kırklan.
varsa patlamis kartlari temizle birgun karanlik sessiz biyerde uyu uyaninca guzel bi adana durum salgam ustune kunefe ye .al cubugu cik araziye ustunde telefon vs metal olmasin sadece esofman olsun bidaha dene gel sonucu yaz.
haddi gene iyisin yol verdim
Allah razi olsun ustam siz degerli ustalar olmasa yolumuzu bulamayız karanlıkta kalırız selametle

Son düzenleme:

Burak5553

Bilgili Üye
Bu cubuk kac aydir sende.?
Yani, bu cubugu yapali ne kadar zaman oldu?
Bu bakiri nereden almistiniz..?
Uzerinde lak ( parlatici yuzey, katman ) var mi?
8 aydir bende usta bakiri elektrikciden aldım altilik olandan üstündeki plastiyi siyirdim oyle kullaniyorum üstündeki lak hala duruyor ustam selametle