Cubuk Cubukk Cubukkkkk her şey cubukla başlar cubukla biter

GUND@R

Aktif Üye
Eline sağlık ustam çok güzel emek vermişsin

poseidon2023

Uzman
ben cubuk derim sen şakül niye neden kızayım isteyen istedigini kullanır bu kadar basit
@ZİKRULLAH

Dampiel

Aktif Üye
Ustam eline yüreğine sağlık değerli bilgiler için..sonra çubuk çalışmıyor diyorlar Sakalda var ama Anlatamadık 100 ceşit çubukla dağ bayır gezmekle olmaz bu işlerr ince detaylar gerekir tecrübe gerekir işte böyle bilgi gerekir..

Son düzenleme:

poseidon2023

Uzman
zahmetsiz rahmet olmaz sevdigim bir söz arkadaşlara en iyi şekilde yardım etmek için biraz ugraşalım fark etmez aga hem görsel hem resimli GUND@R

poseidon2023

Uzman
aga her kez istedigini der saygı sınırları içinde baş taçı sorun deyil beş parmak bir deyil her kez istedigi cubugu şakülü kullanır sen şakülde iyisindir diyem saygı duyarım @ZİKRULLAH

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
zahmetsiz rahmet olmaz sevdigim bir söz arkadaşlara en iyi şekilde yardım etmek için biraz ugraşalım fark etmez aga hem görsel hem resimli GUND@R

Ustam emeğine ve yüreğine sağlık:) bugün çubukla ilgili bi konuda ben açtım sizi ordada görmekten büyük memnuniyet duyarım :)

poseidon2023

Uzman
altıda üstüde cubuk madene suya dogal boşluga gider tamam kullanan sensin cubugun kabahati ney neye nasıl gittigini bildikten sonra neyi nasıl tespit etceni bildikten sonra en kıral cubuktur bu kadar aga Dampiel