Çubuk Eğitimi 1nci Kur @YaralıYüz @BulursamKader25

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
hocam çok samimi olduğum bi arkadaşım bende ilk bşta inanmadım ama karısı ve ailesi de onaylayınca inandım adamı doktora götürdüler hiç bir şey bulamadı yürürken sürekli takip edildiğini hissettiğini merdivenden inerken bi kaç kere arkadan itildiğini ve merdivenden düştüğünü kalp çarpıntıları olduğunu falan söyledi doktora gidip bi sürü tahlil yaptığını ve sonuçta hiç bir şey olmadığını bende biliyorum adamın günden güne çöktüğünü suratının düştüğünü yüzünün asıldığını kısacası pisikolojik olarak çöktüğünü bende farkettim daha sonra bi hocaya gitmiş ve o şekilde kurtuldu sürekli dualar dinliyordu en son gördüğümde en son gördüğümde düzelmişti yaklaşık 2-3 yıldır görmüyorum. ben burda kimseyi korkutmaya da çalışmıyorum bende korkmuyorum zaten ama merak da etmiyor değilim acaba bende de bir şey var mı diye bana bi dua olduğunu söyledi eğer onu dinlersen vücudunda cin varsa onun rahatsız olduğunu ve kişinin bayıldığını eğer hoca yoksa ölüme kadar gideceğini söyledi anlattığına göre hiç bi rahatsızlığı olmayan birine dinletmiş o duayı ve bayılmış hocaya zor yetiştirmişler kendisi bizzat şahit olmuş bu olaya o yüzden bende dinlemek istedim ama dinletmedi eğer öyle bir şey varsa hocayı bulamayız şimdi dedi benim derdim kafamda ki acabayı gidermek yoksa hiç bir sorunum yok. Bu arada konuyu biraz sapıttık ama özürdilerim istemeden oldu :)
O usulü denemeyin. Ne okunuyor bilmiyorum.
Kafanıza da takmayın. Birşey olmaz.
Cinlere insan öldürme yetkisi ve gücü verilmemiştir.
Verilseydi bu alemi elllerine almak için insan bırakmazlardı.
Ancak dengeyi bozabilirler bazan. Çoğunun buna bile gücü yetmez.
1 adet ihlas ve felak nas ile bile enerjileri tükenir.
Namaz kılan, zikir çeken birisiyseniz, sizde olduğunu anlayamayabilirsiniz.
Zira ne gücü kalır ne de kuvveti. Zikir bunları muma çevirir.
Zikir ehline el süremezler.
Dini yaşantıya dikkat etmeyenlerde zaten kendilerini gösterirler.
Onları taşıyan kişi bilir. Bilmeyenlere de zaten birşey yapma kudretleri yoktur.
Sağ omuzundaki ve sol omuzumuzdaki melekleri biliyoruz, iman etmişiz.
Yaşarken bize bizim hissettiğimiz bir ağırlıkları var mı..? Yok.
Bunlar latif cevherli varlıklardır. Ağırlıkları olmaz.

asyali76

Yeni Üye
bunca tecrube ve ozverinize hayranim
ALLAH o guzel gonlunuze gore versin

Son düzenleme:

meratan

Aktif Üye
BulursamKader25 ustam 39.maddede çizimden bahsetmişsiniz hatırlatın diye yazdım.Yoksa sadece YaralıYüz kardeşimizin sorularına bu konuya özel cevap vereceğinizi biliyorum
Saygılar

Bahhalebah

Aktif Üye
Hangi cins çubuktu..?
Elinde metal var mıydı..? Veya elinde birşey var mıydı...?
Geriye döndün mü..? Döndüysen ne işareti yaptı..?
Boşluklarda elimde metal cebimde dahi bozuk para bulundur muyorum hocam elimde hazneli haznesi boş pirinç çubuklar vardı hazneye birşey koymuyorum minarele takılma gibi bir problemim yok başka şekilde önlüyorum minerali elimiyumlada baktım oda aynı şeyi yaptı alimiyum bende hiçbir metale sinyal vermiyor sadece boşlukta çalışıyor oda geriye döndü ve bende dönünce x oluyor çubuklar kapanıyor fakat kapandığı ve geriye döndüğü nokta altımdaki boş odanın tam ortası tşkler hocam

YaralıYüz

Aktif Üye
BulursamKader25 ustam 39.maddede çizimden bahsetmişsiniz hatırlatın diye yazdım.Yoksa sadece YaralıYüz kardeşimizin sorularına bu konuya özel cevap vereceğinizi biliyorum
Saygılar
Ustam herkese yardımcı olmak için bütün tecrübesini bizimle paylaşıyor kardeşim.Allah razı olsun müsait olunca çizim gelir inşallah.her bir kelimesi hepimiz için çok önemli mutlaka bir yere not edin,rabbim herkesin gönlüne göre versin.

PARDUS-66

Yeni Üye
s.a ustam bu gümüş çubuk taki neodim mıknatıs sadece sağ eldekindemi olacak soldaki boşmu anladığıma göre selametle

Esteban74

Editör
BulursamKader25 Hocam, maşallahın var.
Emeğine yüreğine sağlık . Teşekkür ederiz.
Saygılarımla ve Selametle

BulursamKader25

Saygılar
Oyle yazmistim, baktim hatali bir karar, o kararimi kaldirdim kardasim. Buradanda konu ile alakali herseyi sorabilirsiniz insallah.
Bugun cok yogundum, cizim maalesef kaldi.
Arasira yazdiklarimi okuyorum, denk gelir hallederim insallah.

BulursamKader25

s.a ustam bu gümüş çubuk taki neodim mıknatıs sadece sağ eldekindemi olacak soldaki boşmu anladığıma göre selametle
Aleykum Selam Ustam,
Aynen dediginiz gibi sagdece sag eldekinde miknatis olacak. Sol bos. Biraz aliskanlik kazaninca soldakine de takip denersiniz, ozellikle kasa olma ihtimali olan yerlerde.

BulursamKader25

Boşluklarda elimde metal cebimde dahi bozuk para bulundur muyorum hocam elimde hazneli haznesi boş pirinç çubuklar vardı hazneye birşey koymuyorum minarele takılma gibi bir problemim yok başka şekilde önlüyorum minerali elimiyumlada baktım oda aynı şeyi yaptı alimiyum bende hiçbir metale sinyal vermiyor sadece boşlukta çalışıyor oda geriye döndü ve bende dönünce x oluyor çubuklar kapanıyor fakat kapandığı ve geriye döndüğü nokta altımdaki boş odanın tam ortası tşkler hocam
Kardasim orada bir kasa / cep olabilir.
Cep yerler mevtanin kiymetli esyasinin kondugu ufak bosluktur.
Ya kafasinin altinda olur yada yan duvari esya koyacak kadar acarlar sonra horasanla kapatirlar. Tokmaklamak lazim.
O hareketi yaptigi yerde degerli testi yaptiniz mi..?

Tum bosluk tespitlerinde kucuk veya buyuk bosluklarda muhakkak degerli tespiti yapmamiz gerekir. Degerliden bosluga, bosluktan degerli ye devamli gecis yaparak ilgili yer ile alakli bir karara varmamiz gerekir.
Yani tabakta kalan 3-5 tane pirinci tabakda birakmak emekleri zayi etmektir.
Emek kiymetlidir.
Omur kisadir.
Bosa kurwk sallamamamiz lazim kardaslarim.

BulursamKader25

2 senedir cubukla alakadar olanlar kimdir;
takip ediyorum.

Bu alakanizin karsiliginizi goreceksiniz insallah takip edenler...

Sizleri mineral canavari yapacagim.
Bir daha minerale yakalanmayacaksiniz.
Ayrica altin madeninin bizi kandirmasindan da usandik. Bundan sonra onu da biz usandiracagiz insallah. Az kaldi...

Cok iddiali soyluyorum:
Hakikaten cubuk sizde calisiyorsa,
En azindan memleketinizin en meshur cubukcusu olacaksiniz. Bunu goreceksiniz.