çubuk yardım

orkun

Engellendi
Artı ve eksi olayı nedir Ustalar biraz açıklarsanız çok makbule geçer. :)

velevki

Engellendi
bununla su bulunur diye biliyorum, boşluk da bulunur mu bunlarla

gezinti

Member
arkadaşlar internetten boşluk için pirinç rulmanlı çubuk aldım, bende hiç tepki vermedi ama arkadaşta veriyor. sizce sebebi ne olabilir? bende de tepki vermesi için ne yapmam gerekir? Yardımlarınızı bekliyorum..
enerjin düşüktür kardeşim çubuklar bioenerjiyle çalışır vücuttaki.bir rahatsızlığın falan varsa yada çubuğu kullandığında yorgun falansan çalışmamış olabili

gezinti

Member
enerjin düşüktür kardeşim çubuklar bioenerjiyle çalışır vücuttaki.bir rahatsızlığın falan varsa yada çubuğu kullandığında yorgun falansan çalışmamış olabili
tekrar deneyin. keşke o parayı vermeyipte kndiniz pirinç çubuk alıp yapsaydınız 10 tl ye

velevki

Engellendi
peki bioenerji üretir hale nasıl gelirim, mesela pamuklu şeyler giymek fayda sağlar mı ya da başka bir yolu var mı

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Konunuzu ilgili bolume tasidim.
Buradan devam ediniz.

gezinti

Member
peki bioenerji üretir hale nasıl gelirim, mesela pamuklu şeyler giymek fayda sağlar mı ya da başka bir yolu var mı
vücudun dinlenmiş olsun yeter kardeşim .bol bol pratik yap arazide veya evinde çubuk tutuş şeklin düzgün olsun .vede birde şunu dene evde yap iki yanına malzeme koy gümüş altın falan ortasında dur çubuklarını kurmadan önce yani tam kaldırırken derin nefes al çubuklarını tam kaldırdığında nefesini bırak çubuklarını takip et illa metallere yön verecektir birde böyle dene çalışacakmı..sitede çubuklarla uğraşan deneyimli ustalarda var o bölümleride oku faydaları olacaktır.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
velevki kardeşim şöyle yap eğerki kimsenin pek gidip gelmediği gözden uzak 1 mezarlık biliyorsan git oraya bol bol pratik yap .... 1 daha yap olmadı 1 daha yap tekrar yap ....arkadaşların dediği gibi dinlenmiş ol yorgun iş çıkışı gitme ...kafanda sorun dert götürme .. olmaz yapamam yine olmayacak deyip negatiflik götürme ... yapacam olacak deyip pozitiflik götür yanında ....rastgelsin ...

velevki

Engellendi
tavsiyeniz için teşekkürler, ama örneğin altta su deposu olan bir yerde bile pirinç çubuk tepki vermiyor, evde deniyorum yine olmuyor, acaba başka çubuk mu denesem? bakır mesela, ya da kendi aldığım malzemelerden kendim mi yeni bir pirinç çubuk yapsam bilemiyorum, ha birde şu var, çubukla bakıp boşluk var diyen ustaların dedikleri yerlerde de boşluk filan çıkmadığına çok defa şahit oldum, artık bu çubuk işinin güvenilirliğine de şüpheyle yaklaşıyorum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Cubuk herkes de calismayabilir.
Calistirmak icin kararli olursan,
Kalp ve zihin olarak yogunlasirsan calisma ihtimali artar. Basaran kardaslarimiz var.

Oturdugun yerde cubugu eline al.
Gozlerini yum.
Kapan, saga don sola don seklunde komutlar ver.
Gozlerini yum, yogunlas.
Gunde yarim saat yeter.
1 haftada unsallah calisir.

Daha once hic yazmadim simdi soyleyeyim:
Aslinda kendisinde cubuk calisan kardaslarimiz bilsinler ki, bu ozellik kendilerine verilen bir MEUNET tir. Sahsa ozel bir hassadir.
Herkes sakiz cigner amma,
Bizim mahalledeki gibi kimse patlatamaz.
Bu ozellik kendisinde olan kisi, resim uzerinden bile tespit yapabilir. Ki bu kisilerin sayisi cok azdir.