çubuk

çubuklar

• metal bulan

Kullanılan: 0 0.0%
  • altın gümüş bulan

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

timur964

konularim
onlarca kullanıcı. onlarca öneri. onlarca şekil. onlarca metal. hiç ben çubukla metal buldum diyenini duymadım varsa bizede anlatsın neyi yanlış yaptımızı öğrenmiş olalım YUKARDAİ SEÇENKERE OY KULLANIN LUTFEN .

Son düzenleme:

kadirkadir

Engellendi
al sana bulan cihaz,çubuklar başlı başına hiç birşey bulmaz destsekleyici cihaz şart

timur964

konularim
piyasada bu trafik lambalarından çok var onlardan bir sonuç çıkmaz . neye destek olacak ben sade çubuk için sorum

kadirkadir

Engellendi
sade başlı başına çubuk direk manyetik dalğaya yapışır madenlerse peş peşe üç farklı dalğa atar ikincisi manyetik dalğadır yani çubuğun yakaladığı dalğa
madenin atığı birinci kütle ve üçüncü çekirdek dalğa kaçar taşa toprağa çarpar çarptığı made içerisindeki medenin kendi öz dalğa elektronları ile çarpışır
ve çubuk elektron çarpışmalarına duyarlıdır direk taşa toprağa kitlenir.
Şimdi kardeşim 3 dalğa içerisinden sadece birini yakalayan başlı başına çubukdan ne medet bekliyorsun benim destek şart dediğim olay bu işde
Saygılar

Turko

Uzman
Benimde kafama yatmıyor çubuk işi sade yalın eksik geliyor birşey ler. Rayfinder ve tomdec v4 alıcam sırf çubuk mevzusu için ya silicem kafamdan yada sonunda nokta atış maden gösteren çubuğu buldum dicem.

Şirvan

Operatör
Çubuk kullanan mutlaka cihazi da yaninda olmalı. Ikisi birbirini tamamlıyor

murnid

Member
Ustat su resimdeki cubuklar hakkinda detay verme durumun varmi

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamunaleykum
Elinize saglik timur964 ustam guzel bir konu acmissiniz.
Normalde bir kup altinin uzak yada yakininda bilye kadar bir mineral olsa cubuk genelde ilk mineralin sinyalini alir ve bir kup dolusu altini gormez. Bazen cubuk kullanicilari cubugu tuttugunda bir yerden sinyal aldimi kazmaya baslar, biraz iceri girdimi minerale yetistikten sonra mineral etkisini kaybetigi zaman yaninda yine ilk girilen mineralden daha zayif sinyal veren bir mineral varsa, busefer cubuk ona yonelir ve cinler sahiplenmis yer degistiriyor derler olayi gecistirirler. Bir cubuk dusunelim ve hermetali gormuyor sadece diyelimki gumusu goruyor, bu cubuk minerallerin enaz yuzde seksen doksanini kendi basina eler, cunki diger algilamadigi metallerin minerallerinide otomotikmen kendi basina aradan cikarir haliyle. Bunada ufak bir eklenti geldimi bu oran yuzde doksanbesle yuz arasinda bir minerali birakir hemen hemen sifir hataya yakin bir cubuk olusur. Onun icin benim nacizane fikrim, oda veya mezar icinde algilanmayan metalleri fazla kayda almamak gerek, yoksa bikkinlik ve acziyet verir buda sabirli olmayan ve isin ehli olmayan kisilerde cubuga olan inanci ortadan kaldirir.
Selametle saglicakla INSALLAH c.c