Çubukla hayatında birsey bulan varmı ustalar

KULT

Aktif Üye
Çubuklara havlu attırmak dururken , çubuklar size havlu artırmış. Psikoloji böyle olunca çubukların bundan sonrada size uygun hizmet edeceğini sanmıyorum. Çubuk tek başına hiç birşey bulmaz. Çubuk insandaki marifet, ustalık ve azmin birleşmesiyle sizi sonuca götürür. Sonuçta elinizdeki bir uzay mekiği değil, uygun ölçü ve kabiliyet donanımı verilmiş sıradan metallerdir. Selametle...

Goldcity

Member
Hee baktim resimlerine var
Oymalar zaten coklu mezar diyii
Onemli olan oymalarin hangi pusula yonunde olduklari
Onun icinde oymalarin etrafini 50 mt kare daire seklinde çiz
Sona dilimlere ayir islem yap hangi dilimde 1 mt derinde emare cikarsa mezar o yondedir
Acilmis dedigin yerin resmine bakak ici disi geriden girisine bakak 2.3. Odayi bulak
Link bu usta video attım

Sırrı kadem

Aktif Üye
Sadece 2 video yükleye bildim 2 tane önemli olanlar kaldı yüklenmiyor ustam youtube yüklemiyor
Burda @vakko ustanın siteye yüklediği, bu konuyla alakalı yapmak istediğiniz aşamalar gösterilmiş. Ordan yapmanız gerekeni sirayla yaparak videonuzu yükleyebilirsiniz.

Goldcity

Member
Burda @vakko ustanın siteye yüklediği, bu konuyla alakalı yapmak istediğiniz aşamalar gösterilmiş. Ordan yapmanız gerekeni sirayla yaparak videonuzu yükleyebilirsiniz.

Aynen usta bu şekilde yaptım yinede eyvallah

Apollon01

Moderatör
Moderatör
çubuk olmazsa benim çok canım sıkılır, her zaman her yerde çubuğum yanımdadır, arabamda çantamda her zama çubuk vardır, sizlerede tavsiye ederim, ama önce iyi öğrenin, sonra çubuğa güvenin ustalar

Definecikuzu

Bilgili Üye
Adam çubukla tek tek yapıyor ben hayretle izliyorum ah bi yakalasam açığını linç yedirecem yorumlarda ama adam yeri geliyor demir buluyor yeri geliyir 1 Euro buluyor ilginç bir durum ben bu adam gibi çubuğun her gittigi yeri kazsam mineral cikartmaktan bu işi bırakırım.