Çubuklar hakkında tecrübe paylaşımı bekliyoruz ...

Maceraci3467

Yeni Üye
Slm ustalar burada okudugum yorumlarda busluk tespiti icin cubuk kullanilmasi soyleniyor nasil cubuk kullanmaliyiz hanki cubuklar bosluk bulmada daha etkilidir biz kendiyaptigimiz kaynak elektrotundan cubuk kullaniyoruz buda ise yararmi

kadirkadir

Engellendi
L çubuk sitemlerini tek bir çalışma kanunu vardır ve bu asla değişmez,çubuklara eklenen mineraller veya metaryeller de kısmi olarak,da işe yarar gibi görünse,de arazideki hata payı %99 oranla devam edecektir.
Çubuk yapımında kulanılmak için farklı metal arayışları da kişiye + hiç bir şey sağlamaz ,bakır,pirinç vs, vs ne hata veriyorsa saf altın çubuk dahi kulansanız bu hata oranını kesinlikle düşürmez.
L çubuğun çalışma pernsibi tamamen madenlerin ve mineralerin atığı manyetik dalga ve bu dalgaların içinde bulunan ( + ) ve ( - ) elektronlarla ilgilidir, bu elektronların çarpışması sonucu oluşan tepkime insan elinde bulunan çubuk aracılığı ile vücutaki statik elektrikte bulunan elektronları kendine çekmeye başlar ( çubuğun yönlenmesi ) bu netice doğrultusunda ortaya çıkar.ve o elektron hareketine kitlenir ( yön verir )
Arazilerde aradığımız maden olduğu halde çubuğun bu madene kitlenmesi nerdeyse olanaksızdır nedenide çekim hakkı derinlikte olmasıdır ,yani 30 cm de buluna
bir altın yerine çubuk aynı arazideki daha derindeki mineralere veya paslı objelere kitlenmesi %100 dür.başlı başına çubuk ile bunun önüne geçilmeside mümkün değil desek yerdidir. ve frekansal bir makina desteği şartır.

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
L çubugun ucuna ufak pet sısesı gecır farkı gor bu kadar basıt 100 98 bosluga yonelıyor 2 side beyınden mınarelden etkılenır altın demır hıc bırsey gormez sadece bosluk gorur denemedım ama buyuk pet sıse kodugunuzda buyuk bosluklara yonelmesı lazım ufak boslukları es gecmesı lazım su anda ben kullanıyorum sadece yanlara acılıyor carpı hıc yapmadı benimkı pet sıse degıl ama mantık aynı cubugun uc tarafları cubugun algılama yerı uclara ne korsanız cubuk ona gıdıyor gerısı mınarel v.s fes oluyor benım gozlemledıgım boyle 10 tl ye 2 prınç kaynak telı al l seklıde buk uc tarafına alimmıyum 20 cm uzunlugunda kalın alımmıyum 2 cm lık boru koy elektırık telını soymadan boruya sar gıv gıbı kabloların uclarını pırınc cubuguna lehımle yada elektırık bandıyla batla sonradan elektırık bandıyla sar kabloları delık kalmasın farkı gor benım kullandıgım bosluk cubugu bu 100 98 bosluk 2 sıde mıneral beyın v.s cubuk sıstemınde carpı yapma olayı yok sadece yanlara acılıyor bosluk gorunce bakır telle derınlık olcusu alınca bıle yanlara acılıyor defıne ısınde bosluga 100 98 gıden cubuk sart gercı obur cubukların çalısma mantıgı aynı ama beyınden felan etkılenıyorlar demıre her seye gıdıyorlar bu tıp cubuklarla mezar gıbı seyler aranır ayırımlı cubuk kanatımce en ıyısı bu saydıgım cubuklar 100 98 manyetık hedefı 100 98 vurur 2 yanılma

adem44

Bilgili Üye
L çubugun ucuna ufak pet sısesı gecır farkı gor bu kadar basıt 100 98 bosluga yonelıyor 2 side beyınden mınarelden etkılenır altın demır hıc bırsey gormez sadece bosluk gorur denemedım ama buyuk pet sıse kodugunuzda buyuk bosluklara yonelmesı lazım ufak boslukları es gecmesı lazım su anda ben kullanıyorum sadece yanlara acılıyor carpı hıc yapmadı benimkı pet sıse degıl ama mantık aynı cubugun uc tarafları cubugun algılama yerı uclara ne korsanız cubuk ona gıdıyor gerısı mınarel v.s fes oluyor benım gozlemledıgım boyle 10 tl ye 2 prınç kaynak telı al l seklıde buk uc tarafına alimmıyum 20 cm uzunlugunda kalın alımmıyum 2 cm lık boru koy elektırık telını soymadan boruya sar gıv gıbı kabloların uclarını pırınc cubuguna lehımle yada elektırık bandıyla batla sonradan elektırık bandıyla sar kabloları delık kalmasın farkı gor benım kullandıgım bosluk cubugu bu 100 98 bosluk 2 sıde mıneral beyın v.s cubuk sıstemınde carpı yapma olayı yok sadece yanlara acılıyor bosluk gorunce bakır telle derınlık olcusu alınca bıle yanlara acılıyor defıne ısınde bosluga 100 98 gıden cubuk sart gercı obur cubukların çalısma mantıgı aynı ama beyınden felan etkılenıyorlar demıre her seye gıdıyorlar bu tıp cubuklarla mezar gıbı seyler aranır ayırımlı cubuk kanatımce en ıyısı bu saydıgım cubuklar 100 98 manyetık hedefı 100 98 vurur 2 yanılma

LabarNa

Bilgili Üye
Arkadaşlar boşluk konusunda tüm yorumlarda farklılıklar var Buda demek ki Daha çok deney yapacağız Önümüzdeki 100 yıl boyunca....!!!