Çubuklarda mıknatıs ve bakırsülfat kullanımı

orkun

Engellendi
desa2221 çubukla fazla konuşma hor görülürsün.
Dalga geçtirme kendinle
Bende konuşuyorum lakin bu bende kalsın.
Kolay gelsin.

Ak Sakallı

Member
Selamun aleyküm. Yeni üyeyim ve ziyaretçi olarak bu konu ilgimi çekmişti

Ak Sakallı

Member
Aliömer kardeşim şu şırınga olayını anlayıp anlam veremedim, biraz açar mısın?

desa2221

Member
bldr ister inaan ister inanma ali seydi gültekini bi seyret

niksar

Yeni Üye
hocam s.a merhaba bu aleti siz yapıp satıyor musunuz acaba ?

Ak Sakallı

Member
Aliömer kardeşim bugün bu önerdiğiniz sistemi yapıp deneme imkanım oldu. Daha önceden kendi yöntemlerimle tespit ettiğim 2.5x2,5 bir oda ile yaklaşık 12 metrelik tünel vardı.yine kend yöntemimle derinlik 4mt almıştım. Bugün orada deneme fırsatım oldu ve sonuç olarak çok güzel verim aldım. Çubukların çekme kuvvetine hayran kaldım. Oda da bakır ve gümüş değeri veriyor. kendi yöntemim dışında iki farklı derinlik denemesi yaptım(metre ve kablolu sistem). Metreli sistemde 3,5 kablolu sistemde 4 mt aldım. Kendi yöntemimle de 4 mt almıştım zaten.
sonra başka bir bölgeye gittim ve orada da denedim. sonuç itibariyle güzel ve faydalı bir yöntem oldu bunun için size teşekkür ederm.

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Aliömer kardeşim bugün bu önerdiğiniz sistemi yapıp deneme imkanım oldu. Daha önceden kendi yöntemlerimle tespit ettiğim 2.5x2,5 bir oda ile yaklaşık 12 metrelik tünel vardı.yine kend yöntemimle derinlik 4mt almıştım. Bugün orada deneme fırsatım oldu ve sonuç olarak çok güzel verim aldım. Çubukların çekme kuvvetine hayran kaldım. Oda da bakır ve gümüş değeri veriyor. kendi yöntemim dışında iki farklı derinlik denemesi yaptım(metre ve kablolu sistem). Metreli sistemde 3,5 kablolu sistemde 4 mt aldım. Kendi yöntemimle de 4 mt almıştım zaten.
sonra başka bir bölgeye gittim ve orada da denedim. sonuç itibariyle güzel ve faydalı bir yöntem oldu bunun için size teşekkür ederm.
Ustam sistem geliştirmeye açık. Dolaysıyla sistemi daha ileri saviyelere taşımanız mümkün. Mevcut haliyle işinize yaradıysa bende bundan mutluluk duyarım.
inşallah aldığınız sonuçlar doğru çıkar.

Aliömer

hocam s.a merhaba bu aleti siz yapıp satıyor musunuz acaba ?
Kardeşim sistemi olduğu gibi tarif ettiki yapmak isteyen yapabilsin diye. Yapımı zor bir sistem değil konuları iyice okusanız rahatlıkla yapabilirsiniz.

Aliömer

Ustalarim, yakin zamanda kaza gecirdim ve sag koluma 2 adet platin takildi. Takilan platinin cubuga etkisi olur mu? Aliömer , BulursamKader25
Öncelikle geçmiş olsun. Rabim şifa versin.
Kolunuza takılı platinin olumsuz bir etki yaratacağını hiç sanmıyorum. Benim kanaatim bu yönde. Numene kullanırken avuç içinde tutarız vücudumuzun başka bir noktasında ağız hariç numune kullansanız bile hiç bir etkisi olmuyor. Dolaysıyla platinin etki edeceğini düşünmüyorum.

odin

Editör
Ustam sistem geliştirmeye açık. Dolaysıyla sistemi daha ileri saviyelere taşımanız mümkün. Mevcut haliyle işinize yaradıysa bende bundan mutluluk duyarım.
inşallah aldığınız sonuçlar doğru çıkar.

Merhaba, sistemi ileri seviyelere tasimak mumkun demissiniz kafama takildi, gecmis mesajlarinizda ben istedigim seviyeye geldim dediniz. Bunun yolu bu sistemi gelistirmektenmi geciyor?