Çubukların Hareket Anlamları

kayamezar1

Yeni Üye
ragıp ustaya katılıyorum...hazneli çubukta karışım olduğundan minerale gitme olasılığı daha yüksek ben saf bakır kullanıyorum rulmanlı pirinç çubuk kullanan arkadaşlarda bakır çubuğa döndü :)

0853ali

Yeni Üye
Çubuk işi büyük fedakarlık ister. Ailenizden, çoluk çocuklarınızdan ve özel hayatınızdan çalıp çubuğa verince ancak uzun vadede çubuk dilinden birşeyler öğretir sana. Herşeyden vazgeçip sadece ona yönelince birşeyler veriyor kendinden. Toplamda 50-60 gün 1 er saat vermemiş olanlar yolun başından döner, bu çubuk işi boş iş der. Kimse başkasından "şu tepki neye işaret ediyor" şeklinde öğrenemez. Çünkü her bölgenin toprak yapısı, yaydığı frekans dalga farklılıkları olduğu gibi, insanlarında anatomik yapısındaki farklılıklar ile taşıdığı bio enerjisi farklı... Çubuk tepkileri ancak ve ancak kendi deneme yanılmaları ile öğrenebilir insan.

0853ali

Yeni Üye
Sayın ustam bu çubuklar ile yaklaşık 13 yıl öncesinde köy evin bahçe oturağında denemiş idim.. orda bir yerde ok işareti gösterdi yanaştım baklava işareti şekilde açtı.. bende güldüm tamam sarıkız buldum ? dalga geçtim.. işlemden sonra yaklaşık 7..8 yıl geçti.. bir kafede otururken yanındakiler kahve falı baktırdı.. birde falcı bana senle Özel konuşmak ıstıyorum söyle di..
Benim köydeki evi ve çevresini tarif etti ve bana dediki orda değerli küp var bez örtülu Osmanlıca yazımı bir yazı dedi tam ciddi değildim...
Ama kafamı kurcalayan şey evi ve bahçeyi hatta ve hatt kesik armut ağacını ve 4 m yanında eğik armut ağacına kadar tarif etti.. ama halen içimden gelmiyor çubuklarda onayladığı halde

Turko

Uzman
Sayın ustam bu çubuklar ile yaklaşık 13 yıl öncesinde köy evin bahçe oturağında denemiş idim.. orda bir yerde ok işareti gösterdi yanaştım baklava işareti şekilde açtı.. bende güldüm tamam sarıkız buldum ? dalga geçtim.. işlemden sonra yaklaşık 7..8 yıl geçti.. bir kafede otururken yanındakiler kahve falı baktırdı.. birde falcı bana senle Özel konuşmak ıstıyorum söyle di..
Benim köydeki evi ve çevresini tarif etti ve bana dediki orda değerli küp var bez örtülu Osmanlıca yazımı bir yazı dedi tam ciddi değildim...
Ama kafamı kurcalayan şey evi ve bahçeyi hatta ve hatt kesik armut ağacını ve 4 m yanında eğik armut ağacına kadar tarif etti.. ama halen içimden gelmiyor çubuklarda onayladığı halde
Sende artık çubuk çalışmaz. Küp ü duydun eline su borusu bile alsan orayı gösterir. Çubuk bahane olur.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Yanındaki şeytan fisildamış kulağına, aldanma onun sözlerine oradan kesinlikle birşey çıkmaz. Aklını dahi kurcalamasin..

0853ali

Yeni Üye
Sende artık çubuk çalışmaz. Küp ü duydun eline su borusu bile alsan orayı gösterir. Çubuk bahane olur.
neden çalışmacağını açıklarmısınız ?
Yanındaki şeytan fisildamış kulağına, aldanma onun sözlerine oradan kesinlikle birşey çıkmaz. Aklını dahi kurcalamasin..
Gönül eri kardeşim işin Aslı da aynı senin dediğin gibi oluyor.. bişe çıkmaz düşüncesi yüzde 99 gibi ağır basıyor

0853ali

Yeni Üye
neden çalışmacağını açıklarmısınız ?
Gönül eri kardeşim işin Aslı da aynı senin dediğin gibi oluyor.. bişe çıkmaz düşüncesi yüzde 99 gibi ağır basıyor
Birde güzelim armut ağacına da yazık olacak çıkmaz ise evin kapısını serinlik yapıyor altında oturuyoruz Güzel güzel ?

0853ali

Yeni Üye
Orada küp dolusu altın var demişler ne alsan eline aklın oraya gidecek.
Ustam Çubuklar ile önceden bakmıştım.. tam olarak nereye işaret ettiğinide bilmiyorum.. tabi şuan hatırlamıyorum.. kahve falı bakan bayağı yıl sonra söyledi.. fakat ya olmazsa evin giriş tarafı 5..6m önünde oraları alt üst etmek istemiyorum.. sönuçda evin giriş tarafı

hagayret74

Member
Ustam Çubuklar ile önceden bakmıştım.. tam olarak nereye işaret ettiğinide bilmiyorum.. tabi şuan hatırlamıyorum.. kahve falı bakan bayağı yıl sonra söyledi.. fakat ya olmazsa evin giriş tarafı 5..6m önünde oraları alt üst etmek istemiyorum.. sönuçda evin giriş tarafı
Boşuna uğraşma ustam ağaca yazık etme çubuk büyük ihtimalle ağacın köküne yönelmiştir selametle ustam