çubukta el kundaği

adem44

Bilgili Üye
Findık dalından 2 dallı cubuk yaptım ustalara tavsıye ederim yapması cok basıt 2 dal yada 4 fındık dalı kesılıyor saf zeytin yagında 7 8 saat bekletiliyor cıkarılıyor firina veriliyor 30 40 dakıka alınıyor kozde 1 dakıka isitiliyor bezle siliniyor alsana dunyanın en iyi cubuğu performan 10 numara tavsıye ederım 30 cm lik cubugun gul dalından saf zeyın yagına batırılmıs 30 40 cm den yarım gıram altını cekıyor yuklu mıktarda altını 40 50 metreden cekıyor fındık dalı uzun tuttum mutıs cekıyor 2 lı cubukla 4 lu cubukla inanın kırılır bu yeni İcat O dandirik piyasada satılan cubukları cuvalakor saybına yollar fındık dalından yaptıgım cubuk bu kadar iddaliyim tabı her sey nasip cubuk sızde calısıyormu sizin beyin faktorunuz ne bu gibi şeyler cubugu doğrudan etkiler onemlı olan manyetik alanlari cubukla aramak .

adem44

Bilgili Üye
Bendeki enerjiyi yarım gramlık altınla anlıya bılıyorum oyle oluyorkı altını hıc cekmediği zaman bile oluyor sınyal atımı git gel yapıyor bende cubuk saglıklı calısmıyor 30 cm lik gul dalıyla siz yarım gram altinla kendinizi test yapa bilirsiniz enerjiniz nasil yarım gram altınla bunu anlıya bılırsınız kac dakıkada enerji bitiyor .

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Bendeki enerjiyi yarım gramlık altınla anlıya bılıyorum oyle oluyorkı altını hıc cekmediği zaman bile oluyor sınyal atımı git gel yapıyor bende cubuk saglıklı calısmıyor 30 cm lik gul dalıyla siz yarım gram altinla kendinizi test yapa bilirsiniz enerjiniz nasil yarım gram altınla bunu anlıya bılırsınız kac dakıkada enerji bitiyor .
Görselinide görelim üstadım, belki yapmak bizede düşer, Altını geçtim boşlukta nasıl. Saygılar sevgiler

adem44

Bilgili Üye
Görselinide görelim üstadım, belki yapmak bizede düşer, Altını geçtim boşlukta nasıl. Saygılar sevgiler
Boslukta iyi direk çekıyor acık hava kapalı hava farketmez asagıda bosluk varsa direk ceker cubuklar asagı ceker eline bos bişey alman lazım sag eline alacagın seyler aramanın seklını belirliyor.

adem44

Bilgili Üye
Zeytın yagı sıfalıdır kuranda gecer incir agacıda var birde incirle denicegim nasıpse.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Boslukta iyi direk çekıyor acık hava kapalı hava farketmez asagıda bosluk varsa direk ceker cubuklar asagı ceker eline bos bişey alman lazım sag eline alacagın seyler aramanın seklını belirliyor.
Birde çatal değilde, L şekilde iki adet bildiğimiz metal çubuk biçiminde yapsak işe yararmı,deneyimleriniz oldumu

İstanBoLu

Member
GERMO kardeşim,pirinç şakülüne ip kullanacaksan stor perde ipleri var,boncuklu onları kullan.tam ölçülerine ip dola.tutması kolay oluyor.her ölçüyede ayrı renk kullan.şakülün yanında notlarını tuttuğun küçük bi kılavuz bulundur.boyası çıkmaz bi kale-mle yaz. UYARI****** UYARI uyarııııdır.benim sistemlerimi kullanan şakülcü arkadaşlar lütfen şakülünüze soru sormayın.pirinç şakül. sağda ne var,adın ahmet mi vs. vs. soru,cevap, yokkk.
ustam burdan konulardan pirinç çubuk yaptım sakul de dikkatimi çekiyor size 2 sorum var
Sakul ile tek para bulmak mümkün olur mu ?
Sakul nerden bulabilirim?

Daha önce eski şakuller daha iyi saf artık onlardan yok falan deniliyordu birde kiminin içine malzeme koyup aranıyormus bilgi verebilirmisiniz

adem44

Bilgili Üye
L çubugu derinlik almak için onerebilirim ama dal çubuk 2 li profosyenel bir sistemdir manyetiklesme fazla olunca cubuk bu manyetiklesme uzerinden cubuk calısır doner hedef noktaya gelınce cubugun itim oldugunu ve zayıf cektiğine hep sahıt oldum sanki bi şey cubugu itiyor ama tabı hedef noktaya kılıtleniyor 1 sene sonra gelsen hedef noktada cubuk kılıtlenır benım anladıgım bu itme cubukcuları yanıltıyor bu zayıf cekım sızı yanıltmasın buna care pek bulamadım ama bu yenı sistem duzgun calısacaga bencıyor cubkı calısma mantıgı farklı l cubuk hemen yanındakı boslugu gormez otedekı boslugu gosterır bu sıstem hemen alta daıre ıcı bosluk varsa gosterır yanı demırden etkılenmıyen bır sistem toprak tan da etkılenecegını sanmıyorum l çugugunu dal ıle derınlık almak için yapacagım nasıpse demır olanlar hıc guvemım yok isterse altından olsun farketmez cunkı beton altındakı boslugu l cubuk gostermıyor nasıl guvenım bu demek oluyor katmanlar derınlığı almakta buyuk yanılgı olacagı anlamına gelıyor bu derinlik işinide dal l cubukla insanlah halledecegim fikir iyi ustam .

Ciccilo23

Member
adem44 ustam L cubuklari ve 4 lu cubuklari biliyoruzda bu bahsettigin 2li l cubuklar nasil kullaniliyor