çubuktur yanıltır insanı çubuk zengin eder insani ama bizi daha etmedei edecek inşall

Definemi

Engellendi
Ekli dosyayı görüntüle 158216Ekli dosyayı görüntüle 158217çubuktur yanıltır insanı çubuktur zengin eder insani ama bizi daha etmedei edecek inşallah​
1. Resim kendim yaptım çivi demir buluyorum 2. Resimde bi abiden geldi onunlada demir şis buldum bahcede
###USTALARIM BEN DAHA YENİYİM MİNERALİ BAKIR ALTIN DEMİR ALİMİNYUM VB SEYLERİN HEPSİNDE İSARET VERDİYSE BURDA MİNERAL VARDIR DİYORUM SİZ NE YAPIYORSUNUZ
???? BENTONİT“KEDİ KUMU" KULLANAN VARMI

Definemi

Engellendi
Ben daha 10 gunden beri cubuk kullaniyorum acemiyim

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
10 gunde demir civi buluyorsaniz iyisiniz. Yillardir cubuk kullanip pasli civi dahi bulamayanlar var.

Libharel

Yeni Üye
Selamun aleyküm kardeşim..evde değerli ile antrenman yapma fırsatın oldu mu?bir tarafa mineral diğer tarafa değerli koyup çubukların hareketine baktın mı?bentonit kullanıyor musun diye sormuşsun evet ben bizzat kullanıyorum.tabi bunu sade olarak kullanmıyorum eklediğim bazı maddeler var..bu konuyu ve tecrübelerimi ayrı bir başlık açarak anlatacağım inşallah..bir diğer husus çubuğu tutarken mesafe ayarlaması yapıyormusun?o konuda da alıştırma yap..yani iki elinde tuttuğun çubukları biraz kendinden uzaklaştır ya da sağa sola uzaklaştırarak nasıl tepkiler veriyor..yüzlerce binlerce kez denemen lazım tabiki..bunları önce evde dene sonra sahaya çık..ama sana tavsiyem ilk önce boşlukta geliştir kendini.derinlik,içerisinde kemik var mı,mezarın kenarlarını tespit et vs..boşluk tespiti daha da önemli bir konu..değerli tespitinde eğer çubuk kullanıyorsan işin %60-70 i boşluk bulmadan geçer bana göre..bu konuda bulursamkader ustamın yazmış olduğu konuyu da bi gözden geçirmeni tavsiye ederim.Allah'ın bereketi üzerine olsun.

Definemi

Engellendi
Selamun aleyküm kardeşim..evde değerli ile antrenman yapma fırsatın oldu mu?bir tarafa mineral diğer tarafa değerli koyup çubukların hareketine baktın mı?bentonit kullanıyor musun diye sormuşsun evet ben bizzat kullanıyorum.tabi bunu sade olarak kullanmıyorum eklediğim bazı maddeler var..bu konuyu ve tecrübelerimi ayrı bir başlık açarak anlatacağım inşallah..bir diğer husus çubuğu tutarken mesafe ayarlaması yapıyormusun?o konuda da alıştırma yap..yani iki elinde tuttuğun çubukları biraz kendinden uzaklaştır ya da sağa sola uzaklaştırarak nasıl tepkiler veriyor..yüzlerce binlerce kez denemen lazım tabiki..bunları önce evde dene sonra sahaya çık..ama sana tavsiyem ilk önce boşlukta geliştir kendini.derinlik,içerisinde kemik var mı,mezarın kenarlarını tespit et vs..boşluk tespiti daha da önemli bir konu..değerli tespitinde eğer çubuk kullanıyorsan işin %60-70 i boşluk bulmadan geçer bana göre..bu konuda bulursamkader ustamın yazmış olduğu konuyu da bi gözden geçirmeni tavsiye ederim.Allah'ın bereketi üzerine olsun.
Bulursamkader ustanin yazisini okudum biraz onun sayesinde oldu libharel ustam bentonitle kullandigin malzemeyi aciklamani bekliyorum bide bende ellerimi birbirine cokyakin tuttugumda daha hizli cevap aliyorum simdil şis civi buldum bide ustam kendi buktugum cubuklarla soru cevapla bi malzemeyi saklattim saklanan malzemeye git dedim saklanan malzeme 1 tl di buldu bide ustam degerlinin derinligini olcemiyorum sanki

Definemi

Engellendi
Ewde dewamlı elimdeydi ondan galiba ustam

timur964

konularim
2 ci resmin fonu nu değiştirip bir kaç poz eklersen sevinirim değişik geldi

Definemi

Engellendi
:20:Bi degisik yapmislar

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardasim,
Cuvalin uzerinde degilde, tek renk bir fon uzerinde 1 adet resim cekip yuklersen sevinirim.
Siyah gomlegin varsa onun uzerinde cekebilirsin.
Pirince siyah fon yakisir.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Birde evde denediysen gumus uzerine geldiginde sag ve sol cubuk hangi hareketi yapiyor?
Yazarsan sevinirim.

ragıp

Uzman
Bulursamkader ustanin yazisini okudum biraz onun sayesinde oldu libharel ustam bentonitle kullandigin malzemeyi aciklamani bekliyorum bide bende ellerimi birbirine cokyakin tuttugumda daha hizli cevap aliyorum simdil şis civi buldum bide ustam kendi buktugum cubuklarla soru cevapla bi malzemeyi saklattim saklanan malzemeye git dedim saklanan malzeme 1 tl di buldu bide ustam degerlinin derinligini olcemiyorum sanki

soru cevap işine girme. o bulmanda sadece bir tesadüf
arazide de aynı yöntemi uygularım dersen bol bol pazu yaparsın.
ustalarını dinle, aklın, beynin dinç ve boş olsun.

selametle