Cumamız mübarek olsun kardeşlerim

Brkmd

Member
Hayırlı cumalar rabbim bol kazanç ve bereket getirsin cümlemize inşallah

Feda

Bilgili Üye
Hayırlı cumalar,hayırlı işler herkese...

Ngdl51

Editör
Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah hayirli cumalar

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Bol Salavatlı olsun inşallah.

wesli1986

Aktif Üye
Cümleten hayırlı cumalar rabbim isinizi ras getirsin insalalh

deli firat

DOĞACI
Ya deli ustam nerelerdesin mübarek insan özlettin kendini.
Allah razı olsun cansın kardeşim buralardayım dogacıydım şimdi resmi doğacı oldum doğa sporları üye oldum o dağ senin bu mağara benim gez babam gez 6kg verdim bir haftada iyide kamuflaj oluyor

GERMO

Engellendi
R00T Kardesim dedim yazam deli fırat kardeşim sezonu açmış, kendisi yazdı, demekki sezonu çoktan açmış, bizde kuflendik yağışlardan, Allah cc siz kardeşlerimi her türlü kötülük ve kotulerden, şeytanın şerrinden, büyük ve küçük günahlardan, kaza belalardan esirgesin korusun inşallah, bizleri razı olduğu imanli ve salih kullarından eylesin, hakkımızda hayırlı olanı ihsan eylesin, hayırlısı ile verdiklerinide gönlümüze razı eylesin, bütün dualarimizida kabul etsin AMİN, hayde YAALLAH BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM dedik ve sezonun ilk düdüğünü çaldık, artıkın sana çay may vermiyoruş, biş şenden küşüyoruş mayhem ustam, ısmarladığımız çayların paraşını geri iştiyoruz, şen bizi şevmiyorşun, şen bize dua etmiyorşun, şen şezonu başlatmıyorşun,

R00T

Profesyonel
Co Admin
GERMO ustam Allah razı olsun güzel duaların için.Sezon açılmıştır haydi hayırlısı .Çay vakti bitti çay isteyen arazide içsin :D

GERMO

Engellendi
R00T kardeşim amin inşallah, Rabbim hepimizden razı olsun, kardeşim kış uzun sürdü, millet çay icmekten, boş oturmaktan yağ bağlamış, de hade, dağlar yaylalar vadiler uçurumlar Mağaralar bizden haber bekler, selam bekler, gittiğiniz yerlere ESSELAMÜNALEYKÜM...Kara demligi olmayan 1,5 veya 2,5 lt lik Cola siselerini ateşin üstüne bırakıp kaynadiktan sonra çayını atıp demleyip cayinizi icebilirsiniz, korkmayın yanmaz sadece biraz eğilir, çayı lezzetlidir, demedi demeyin.
@GERMO ustam Allah razı olsun güzel duaların için.Sezon açılmıştır haydi hayırlısı .Çay vakti bitti çay isteyen arazide içsin :D

deli firat

DOĞACI
@R00T kardeşim amin inşallah, Rabbim hepimizden razı olsun, kardeşim kış uzun sürdü, millet çay icmekten, boş oturmaktan yağ bağlamış, de hade, dağlar yaylalar vadiler uçurumlar Mağaralar bizden haber bekler, selam bekler, gittiğiniz yerlere ESSELAMÜNALEYKÜM...Kara demligi olmayan 1,5 veya 2,5 lt lik Cola siselerini ateşin üstüne bırakıp kaynadiktan sonra çayını atıp demleyip cayinizi icebilirsiniz, korkmayın yanmaz sadece biraz eğilir, çayı lezzetlidir, demedi demeyin.
Ya Allah diyelim artık