D Max'te altın arayan sakallı dayıları izleyen var mı :)

a_g_x_14

Aktif Üye
bide çok küfür etmeseler.durmadan kaptırıyolar:))

a_g_x_14

Aktif Üye
Usta konuyla alakalı değilde kafama çok takılıyor.işaret konusunda kendimce tecrübe sahibiyim.fakat bir kare oyma içersinde ağzı açık makas işareti gördüm.makası tahrip etmişler ancak gözle belli oluyor resimlerde belli olmayacak derecede.yakın zamanda nasip olursa o bölgeyle ilgili görsel konu açacağım.yakınında magara var.oyma kare içinde ağzı açık makas ne duydum bugune kadar nede çözümünü bulan biriyle karşılaştım.senin görüşlerin nedir

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
O makas işi doğrudur. Ağzı kapalıysa. Malı mağarada olur sen mağara yakınında demişin ağzı açıksa su yatanın birleştiği yerde doğaya aykırı bir kayanın altı yada önünde olur malı hadi gene iyisin. Bayramda geliyor.)))

a_g_x_14

Aktif Üye
Bi deve kesmek farz oldu diyosun yani usta:)makas işaretini biliyorumda kare oyma içinde olunca afalladım.ağzı açık makas.parmak gececek yerleri belli özenle yapılmış.biz gene bi deve araştıralım o vakit:)

frig43

Member
ben izliyorum ama adamlar zengin techizati bol. bunun bide fakir versiyonu vardi diacovery channel da o cok daha guzeldi ��

frig43

Member
evet buz gibi sudan gecerken sal yapip atesi karsiya gecirdiler isindilar ac kaldilar beli basi koptu uc ayri adamin da. tekrari olsa da izlesek. seytan kanyonu idi ismi herhalde. Mal bulanındır

a_g_x_14

Aktif Üye
Ne varsa eskilerde var usta.hani Köroğlu demişya demir bulundu mertlik bozuldu diye.adam kepçeyle bi giriyo hertaraf tarumar.ne tarih kalıyo ne eser