dadas_25 ustam yeni yer ve yeni filtre ile görüntü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Barakuda

Aktif Üye
Ustalarım bu görüntüleri ne ile elde ettiniz..makinami yoksa PC programını ?

okieroki

Engellendi
yerinde uydu ile veri toplama sonrası proğram

hakaan

Yeni Üye
hangi filitreleri kullandın ustam?

Barakuda

Aktif Üye
#okieroki usta yanlış anlama üsteki yazımı başka foruma yazıyorum diye buraya yazdım geride silemedim..cevabın için teşekkür bu arada acaba surfer programı felanmı diye sormusştum..

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar niklerin başına @ işareti yapmazsanız bize bildirim gelmez. Bildirim gelmeyincede konu gelip geçer.

okieroki

Engellendi
Uydudan yer görüntü şekil malzeme vs..inanmayan veya inanmak istemeyen kişi üstad usta kim var ise onlara bu işin bu şekilde ve yer altında ne var ise görmelerini sağlayan bir teknolojinin var olduğunu göstermek başka bir amacım yok timur964

timur964

konularim
Uydudan yer görüntü şekil malzeme vs..inanmayan veya inanmak istemeyen kişi üstad usta kim var ise onlara bu işin bu şekilde ve yer altında ne var ise görmelerini sağlayan bir teknolojinin var olduğunu göstermek başka bir amacım yok @timur964
bu saydıkların kimseye fayda sağlamaz , ya reklam yapar gibi konu açma yada dadaş ustam gibi bilgiyi paylaşki amacın anlaşılsın

okieroki

Engellendi
Yaptık küçümsendik anlattik dalga gecildi dadas_25 ustam cok sabirli kendisini takdir ediyorum kimse kimsenin düşüncesine ne destek olan ne başka....reklam yapar gibi demişiniz benim reklama ihtiyacım olmadı olmaz her koyun kendi bacağından asılır kim ne yaparsa kendine ki bu zamanda kardeş kardeşe güvenmez durumda neyin kime reklamı allah'a emanet olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...