Daha önceki mahsenle ilgili.. Devamında ise çevre ve arkasının resimleri..

ahmetbote

Aktif Üye
21nci pencereden itibaren yukledigin resimlerdeki isaretler cok cok guzel. Cepten resimleri inceleyemiyorum. Nasip olursa pazartesi mesai ile birlikte isaretleyip yuklerim unsallah.

Her ustanin yorumunu al.
Yer cok bereketlidir insallah.
Kimseyi yonlendirecek bilgi verme.
İstedikleri resimleri varsa yukle, sorduklarina cevap ver. Kisa surede neticelenir insallah.
Bu mezarlar herhalde krala kadar gidecek gibi insallah. :)

Kolay Gelsin Kardasim.
Tamam inşaAllah bekliyor olacağım dört gözle.. Allah razı olsun inşaAllah güzel bir sonuç elde ederiz.. ancak Tabii ki siz üstadların söylediği gibi önce Tespit,güvenlik sonra Hareket kuralına göre inşaAllah.. :)

Son düzenleme:

Barakuda

Aktif Üye
ahmetbote

Ekli dosyayı görüntüle 159074

büyük kare içine aldığım yer bana oraya hiç olmamış gibi geldi..ne biliyim bi terslik var gibi orada..yine o karenin içinde kırmızı ile işaretlediğim yerde sanki bi kare oyma yapmaya çalışmışlar ama bırakmışlar gibi..belki oyamadılar belki yapmak istedikleri sadece çizmekti..sen yinede büyük kareyi bi yokla ..yukarıda işaretlediğim yeride yoklayabilirsin..birde tamda burasının 20 metre gibi geriden fotosu varmı acaba..

ahmetbote

Aktif Üye
Farklı bakış açısı istedikçede biz bölgeye gidince çekip paylaşırız inşaAllah Üstadlarım..

ahmetbote

Aktif Üye
ahmetbote

Ekli dosyayı görüntüle 159074

büyük kare içine aldığım yer bana oraya hiç olmamış gibi geldi..ne biliyim bi terslik var gibi orada..yine o karenin içinde kırmızı ile işaretlediğim yerde sanki bi kare oyma yapmaya çalışmışlar ama bırakmışlar gibi..belki oyamadılar belki yapmak istedikleri sadece çizmekti..sen yinede büyük kareyi bi yokla ..yukarıda işaretlediğim yeride yoklayabilirsin..birde tamda burasının 20 metre gibi geriden fotosu varmı acaba..

Barakuda Üstadım
("bana oraya hiç olmamış gibi geldi bi terslik var burda" demişsiniz ya;
valla ne demek istediğinizi tam anlamadım :) ancak yakın plan isterseniz onu da çekmeye çalışalım tekrar gidince :)

Barakuda

Aktif Üye
ahmetbote usta sen buradan bişey çıkarıcaksın ama bakalım hayırlısı..az kaldı sabret ..3 gün sonra aradığına ulaşırsın bunu yaz bir yere..