Dama mı?

GUND@R

Aktif Üye
Videoları izledim güzel çekim eline sağlık .
Videodan kestiğim resimlerdeki şapkalı adam figürü asurların rölyefleri gibi benzettim , hayal gücümde olabilir , yanılsama kaya benzemeside olabilir .
Dama çizilen kayanın etrafı erozyonda uçmuş gibi , eğer işaret eskiyse kaybolması gerekirdi .
Yeni bir işaret olsa kim neden niçin gidipte oraya öyle çizim yapmayı gerek duyacak ?
Bölgede yaşanmışlık var , büyük bir medeniyet geçmiş burdan ve kendini öyle bir gizlemişki o dağların içi yer altı şehrine kadar gidebilir.
Tavsiyem araştırmaya devam et , buranın üstündeki düzlükte mezarlığı araştır .
Eyw ustam senin asker dediğin Kaya’yı çekim yaparken ben de fark ettim. Askerin baktığı yerde bir yapı var gömülü biraz çıkarmaya çalıştık fakat gücümüzü aştı çok devasa kayalar var oyulmuş.giriş bulmadan imkansız onu da bulamadık

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
kazama ustam yakalamış tam da bu dediğim noktada yorumunu gördüm. Aynı zamanda ragıp ustam da geri kalanını tamamlamış. Bence bu bölgede toprak altında nice işaretler olmalı. Detaylı ve ince bir ar-ge yürütürsen bol bol ekmek yersin. Tabii emeği zahmeti yüklü olur. O sarp dediğin çıkamadık dediğin kayaları da bir görmek lazım resimlersen belki konu farklı noktalara gelebilir. Güzel yorumların geleceğini düşünüyorum.Hayırlı forumlar

GUND@R

Aktif Üye
@kazama ustam yakalamış tam da bu dediğim noktada yorumunu gördüm. Aynı zamanda @ragıp ustam da geri kalanını tamamlamış. Bence bu bölgede toprak altında nice işaretler olmalı. Detaylı ve ince bir ar-ge yürütürsen bol bol ekmek yersin. Tabii emeği zahmeti yüklü olur. O sarp dediğin çıkamadık dediğin kayaları da bir görmek lazım resimlersen belki konu farklı noktalara gelebilir. Güzel yorumların geleceğini düşünüyorum.Hayırlı forumlar
Eyw ustam elimden geleni yaparım bi kaç güne gider tekrar resim çekerim