Dedektör Alacağım Yardımcı Olurmusunuz

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Maks 2m de ki metale öter mı ustam bu cihaz..
2mtdem nesneyi algıyalacak tek cihaz minelab gpz 7000 ve Lorenz serileri oda toprağın altındaki cisim büyük ise algılanabilir dahasına ben denk gelmedim

Glik

Aktif Üye
2mtdem nesneyi algıyalacak tek cihaz minelab gpz 7000 ve Lorenz serileri oda toprağın altındaki cisim büyük ise algılanabilir dahasına ben denk gelmedim
120 bin lira edecek ne özelliği var gpz 7000 in merak ettim valla

hölleci

Yeni Üye
Minelab ctx 3030 dedektörü normal vlf dedektörler ile KARIŞTIRMAYINIZ. Bu dedektör diğer vlf'ler gibi yüzeysel değildir. Neredeyse %99 netlikte ayrım yapar. Minelab markasında bu dedektör tek'dir. Yani Minelab gpz7000 yada Minelab gpx 4000,gpx 4500, gpx 5000, ekinox 800, ve minelab'ın son çıkardığı gpx 6000 dedektörler bile ctx 3030 dedektör ile aşık atamaz. XP deus / ve son çıkan xp deus2'de bile böyle bir ayrım yok. Minelab gpz7000 dedektör vlf+pulse'dir.

saftilki

Moderatör
Moderatör
Maks 2m de ki metale öter mı ustam bu cihaz..
şöyle açıklık getirelim bu soruya, ctx 3030 çok düşük khz yani frekanslarda çalışabilen bir cihaz,
genelleme olarak vlf lerde frekans düştükçe ayrımdan feragat eder derine iner,
misal 4 khz ile 50 cm den alır ise 25 khz de 20 cm dir kararlıdır
ctx3030 larda multi ıq özelliği yani tüm frekansları aynı anda çalıştırıp yorumlama özelliğide vardır
( lakin tam bu noktada bir dezavantajının olduğu söyleniyor, ) (bu benim duyumum) kullanmadım,

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
120 bin lira edecek ne özelliği var gpz 7000 in merak ettim valla
70 bin lira civarındaydı malum dolar aldı başını gitti 2mt derinlik istedin ya o yüzden pahalı diyebiliriz

saftilki

Moderatör
Moderatör
Minelab ctx 3030 dedektörü normal vlf dedektörler ile KARIŞTIRMAYINIZ. Bu dedektör diğer vlf'ler gibi yüzeysel değildir. Neredeyse %99 netlikte ayrım yapar. Minelab markasında bu dedektör tek'dir. Yani Minelab gpz7000 yada Minelab gpx 4000,gpx 4500, gpx 5000, ekinox 800, ve minelab'ın son çıkardığı gpx 6000 dedektörler bile ctx 3030 dedektör ile aşık atamaz. XP deus / ve son çıkan xp deus2'de bile böyle bir ayrım yok. Minelab gpz7000 dedektör vlf+pulse'dir.
deyyus2 kullanıcı ile buluşmadıki daha, hele bi gelsin görelim

Bumin Keykubat

Aktif Üye
Hangisini ne kadar süreyle kullandınız?
Bunlardan hangilerine sahip oldunuz?
Hepsini aynı koşullarda, aynı arazide, uzun zaman aralığında ve eşit olarak test ederek mi yazdınız?

Sonuç olarak: Verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin misiniz?

dogan.d

Yeni Üye
Her dedektor tavsiye konusunun altında aynı kişi aynı marka önerisi. Reklamınızı sitede resmi,adil yapın,yapın ki sitede nemalansın. Youtubede var böyle bikaç kişi 1 ay önce yerden yere vurdugu markayı 1 ay sonra ağzından bal damlaya damlaya anlatıyor.
kardeş forumu galeyana getirme kimse dedektör reklamı yapmıyor ilk defa bu işe başlicam youtube baktım herkes kendi dedektörünü övüyor ben en sağlam bu şekilde bilgi alırımı diye konu açtım ne alakası var reklamla

Helios

Member
kardeş forumu galeyana getirme kimse dedektör reklamı yapmıyor ilk defa bu işe başlicam youtube baktım herkes kendi dedektörünü övüyor ben en sağlam bu şekilde bilgi alırımı diye konu açtım ne alakası var reklamla
Kardeş senın gibi yeni başlayan çaylakları avlamak için pusuya yatan birçok kamufle olmuş firma üyesi var . bir tek bu sitede degıl ,diğer sitelerde de aynı durum.
Sana tavsiyem dünya capında kendını kanıtlamış ,pıyasaya cıkaracagı cihazın yüzlerce kez ar-ge'sini yapıp para dökmüş,marka itibarına paradan daha çok deger veren cihazları satın al.
Gidipte hazır kit ,hazır yazılım alanlara para kaptırma.

dogan.d

Yeni Üye
Kardeş senın gibi yeni başlayan çaylakları avlamak için pusuya yatan birçok kamufle olmuş firma üyesi var . bir tek bu sitede degıl ,diğer sitelerde de aynı durum.
Sana tavsiyem dünya capında kendını kanıtlamış ,pıyasaya cıkaracagı cihazın yüzlerce kez ar-ge'sini yapıp para dökmüş,marka itibarına paradan daha çok deger veren cihazları satın al.
Gidipte hazır kit ,hazır yazılım alanlara para kaptırma.
tavsiyelerini kendine sakla çok bilgiliysen kendi forum siteni aç orda tavsiye ver

Helios

Member
tavsiyelerini kendine sakla çok bilgiliysen kendi forum siteni aç orda tavsiye ver
Bu site küfür ve hakaret edilmemek şartıyla herkesin her konuya yorum yapabıldıgı bir platform.sen yaz,sen sus diyemezsin. Ki sen ve senin gibi yeni çaylaklara iyilik olsun diye yorum attım.daha teşekkür edecegın yerde sitedeki krıpto firma elemenları gibi saldırıyorsun.valla ne yalan söyleyeyım senın bile firma elemanı oldugundan suphelendım şimdi. Eger degılsende senı bu kafayla cok tokatlarlar.