Dedektör önerisi

Ahmetr11

Yeni Üye
sa 3-4 bin tl bütcem var en uygun ve işlevli dedektör tavsiyelerinizi bekliyorum

bermina

Aktif Üye
Delta pulse 3s ve delta pulse 3s nano da iyi isler cikaran firma delta pulse 3s plus diye yeni bir cihaz cikardi. Fiyati 3000 sanirim. Bu cihaz hem vlf hem de pulse bir cihazdir. Sen ne amac icin kullanacaksan ona gore basligi tak aramaya basla. Bu paraya alinabilecek en iyi cihaz diye tahmin ediyorum.

Güllübahçe

Aktif Üye
Eğer vlf deseydin sana en az 5 öneri yapardım Size yalan gelir bizim köyde tam 27 tane vlf dedektör var ben size yinede bi öneride bulunayım jeosonar sınıflarına bakabilirsin

Benhur55

Yeni Üye
Deltadan şaşma sayin huseyin hoca sattigi malin arkasinda duran 7/24 hizmet sinirsiz yedek parca guleryuz hertürlü teknik yardim onun icin sana tavsiyem Delta pulse dir

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
A.s.ben hiç bir dedektürü ünermiyorum dedektürle hazine bulamasin pek de bir işe yaramiyor.
Saygilar.

Benhur55

Yeni Üye
Nasipden ote köy yok ama teknolojide lazim nik kardes

bermina

Aktif Üye
Gpr cihazin da olsa bir tane alan tarama yada bosluk cubugu şart. Mezari buldun diyelim. Kazip disari attigin topraga bakmak icin bir vlf şart. Belki kucuk bir parca var mezarda, koca bir kup cikacak hali yok ya...

wtrk

Engellendi
Garret ACE 400i aldım, 1 haftalık henüz..
Yıllarca bizim dedektörümüz iyi diye kandırmışlar bizi, taki garretle tanışana kadar. Yukarda marka model verilen cihazlarla gezdik, tık demiyordu fakat garret hakikaten başkaymış..

Benimde tavsiyem Garret olur ama orjinal ve yetkili bayisinden almalısın, piyasada çakması çokmuş.