Dedektör tavsiye öneri

KopuzAta

Yeni Üye
Abiler selam herkese,
Ben dedektör almaya karar verdim,ayırabildiğim miktar yaklaşık 10.000 tl civarı arama yapacağım arazi kayalık bir arazi bana sapıtmayacak derin arama yapan yani pulse diyorlardı sanırım öyle bir cihaz lazım tek tek yapmicam ona göre önerirseniz sevinirim
Teşekkürler

KopuzAta

Yeni Üye
Yardımcı olabilecek birileri var mı rica ediyorum,ben minelap 4500 düşünüyorum yanlış mı sizce

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
minelap 4500 bakın
lorenz z1 in alt serileri 2.el bakın
bütçe sınırlı olduğu için yerli olarak teknolojiekibi M1 bakın

aykut2590

Member
Yardımcı olabilecek birileri var mı rica ediyorum,ben minelap 4500 düşünüyorum yanlış mı sizce
[/QUOTE
2.el temiz 4500 12*15 monoyla güzel gider çalışma yapacağın yer kayalık bölgeyse mineralden en az seviyede etkilenen makinalar dan biridir şahsi fikrimdir

N@KKoZ

Aktif Üye
Minelab 4500 derin arama yapmaz yanlış Bilgi vermeyin millete.
M1 hem derin hemde normal 1-2 metre arası yapan başlığı var.

tncysmn

Aktif Üye
Delta pulse 3s 3d artı gradyometre, xp deus, xp gmaxx2, ercan usta rezistivitesi, lorenz x5 ve son olarak rimex gpr. Uzun süre kullandığım cihazlar ve son olarak gecen hafta gpx 4500 aldım 11 mono 11 dd başlıkla.
Bira tenekesi ilk testimdi 1METRE den çok rahat aldı 11 dd.
Minelab metal dedektörüdür şampuan markası falan değil.
Ayrıca adamlar en başından sonuna ürettiği tüm cihazları hala tavsiye eder ve kalitesinden ödün vermez.
Öyle yerli üretim merdiven altı cihazlar gibi yenisi çıktı bi öncekine el salla yok, bi öncekini de şöyle iyi böyle iyi diye havalarda uçurıyordun noldu birden esamesi okunmuyor, yeni cihaz baş tacı

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Delta pulse 3s 3d artı gradyometre, xp deus, xp gmaxx2, ercan usta rezistivitesi, lorenz x5 ve son olarak rimex gpr. Uzun süre kullandığım cihazlar ve son olarak gecen hafta gpx 4500 aldım 11 mono 11 dd başlıkla.
Bira tenekesi ilk testimdi 1METRE den çok rahat aldı 11 dd.
Minelab metal dedektörüdür şampuan markası falan değil.
Ayrıca adamlar en başından sonuna ürettiği tüm cihazları hala tavsiye eder ve kalitesinden ödün vermez.
Öyle yerli üretim merdiven altı cihazlar gibi yenisi çıktı bi öncekine el salla yok, bi öncekini de şöyle iyi böyle iyi diye havalarda uçurıyordun noldu birden esamesi okunmuyor, yeni cihaz baş tacı
Haci abi nokta simplex 4 ay once beyan etmis alttaki cihazi tanesi 300 dolardan 20.000 adet ihrac etmis nediyiin bu ise.
Nokta Makro Simplex Dedektör