Dedektör yorum

new

Yeni Üye
Herkeze merhaba,
Reklam gibi olucak ama (jeofinder a-z plus) almayı düşünüyorum. Fakat çok tereddütte kaldım. Hiç bir yerde cihaz kullanımı ile kullanıcı yorumu yapılmamış. Kullanan varsa veya cihaz ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilirmi acaba. Bu cihaz nasıl bir cihazdır. Tavsiye edermisiniz.
Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

legal35

Member
hangi cihazı alacaksan al . arazide en zorlu açılmış odalarda denemek kaydı ile . aksi halde bir lira para verme parana yazık olur
2007 den bu yana examiner kullanıyorum çoook çok iyi cihaz fakat her yere kuramıyorsun kullanımı zor.
ilave cihaz olarak ta accuamaster pro 7 aldım çok çok başarılı bir cihaz examiner in kurulamadığı bir çok alana kurabiliyosun
bu iki cihazı tavsiye ederim . kullanmasını da tarif ederim inceliklerini detaylarını .

avcıkartal1

Aktif Üye
examiner ve accumaster pro7 yi çok öven var başarılı bir cihaz. accumaster ın videosu çok hoşuma gitti. metal ışığı yanması güzel

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Herkeze merhaba,
Reklam gibi olucak ama (jeofinder a-z plus) almayı düşünüyorum. Fakat çok tereddütte kaldım. Hiç bir yerde cihaz kullanımı ile kullanıcı yorumu yapılmamış. Kullanan varsa veya cihaz ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilirmi acaba. Bu cihaz nasıl bir cihazdır. Tavsiye edermisiniz.
cihaz kullanımı konusunda acemiyseniz ya da hiç teknik bilginiz yoksa
kafanıza yatan cihazı bu konuda uzman güvenilir bir tanıdığınız vasıtasıyla sahada test ettirmeden almayın
mümkünse kendi belirlediğiniz test sahasına gidin
o cihazlar videolarda izlediğiniz gibi değildir sahada

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Herkeze merhaba,
dedektör konusunda bir numaralı firma...
sizi gidi sizi
:244: