Dedektör

HatayLee

Yeni Üye
3 Mt. net 5 Mt gerçek derinliklere sahiptir. Gold finder A5 Türkçe dili dışında dünya dillerine göre tasarım ve üretim yapılmaktadır. Gold Finder A5 3 Mt ile 5 Mt. derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları tünelleri kapatılmış kuyuları bulabilme özelliğine sahiptir. Gold Finder A5 derin arama dedektörü 41x48 büyük arama başlığı ile 5 Metrelere kadar derinlerdeki yapılmış olan yapıları ve gömülmüş olan metal içerikli objeleri bulabilme özelliği vardır. A5 Gold Finder 26x32 lik su geçirmez 2 Mt derinliğe sahip fabrika çıkış başlığı ile beraber 400 Mt alanı tarayabilen bionic AT-3 alan tarama cihazı hediyesi ile beraber full paket verilmektedir.

:) illa yorum isteyen olursa ona tavsiyem: Arkanı dönüyorsun ve çaktırmadan uzaklaşıyorsun. mesafe açılınca koşmaya başlıyorsun. öyle bir koşuyorsunki topuklar kıçına değecek..

LabarNa

Bilgili Üye
56 khz fiyatı 4500
Dün gene Bu siteden arkadaşın birisini daha Yazdım 1 metre kaz cisimi yerleştir
sonra Toprağı kapat sıkılaştır iyice toprağı
ama sıkılaştırirkende videoya al
inanmamiz için
Ondan sonra dedektör tut
Eğer öterse güvenilir bir cihaz ötmezse Hiç ihtimal vermiyorum

yardım

Member
hocam adamın dediği tek parayı 30 cm den buluyor 30*30 bi gömü olursa eğer 2 metreden rahat alır dıyor tabiki araştıracaz sizlerinde yardımı ile

yardım

Member
bilmiyorum hocam araştırıyorum bende bakalım tşk ederim

Amisos

Bilgili Üye
ah güzel kardeşim her üretilen cihazın bir özelli muhakkak olacak bu cihaz 5 mt de bir bayan mezarının takılarını bulsun ben hiç birşey bilmiyormuşum yaklaşık 7 yıldır cihaz araştırıyorum alacağıma yaptırtırım daha garanti ya bobin sarımlı olacak yada yazılımlı acele etmezseniz dedektörün pulse üzerinde oynanmışın kralını yapacaklar yazılım kırıldı bilem tâşa taşdaki minerale nede toprakdaki minarele ötmeyecek olan ayrımı geliştirilmiş olan on numara beş yıldız bir pulse doğacak ayrım yaptığında cihaz metale ötsün paran geri iade garantisi hangi firma veriyor sana bu garantiyi hiç biri cihaz yapım aşamasında tesleri yapılıyor hatalar düzeltiliyor olsun haberimiz olacak sizede haber veririz allah bizleri sahtekarlardan yalancı riyacılardan korusun yav bizde 100 milyarlık cihaz var. Biz bilem bazen tereddütlen yanaşıyoruz önce allah sonra rızık aga kimse kendi iradesiylen bir şey yapma bulma gücü ve kuvveti yok allah dileyecek allah dilemese istemese sen dileyemez isteyemezsin yani mutlak hüküm allah ındır kardeşim

mguleryuz

Aktif Üye
3 kuruş paranızıda böyle cihazlara heba etmeyin arkadaşlar piyada kendine yer edinmiş cihaz alın stinger 2 bulabilirsen al tavsiyemdir en azından kendini belli eden cihaz 2.500 tl gibi 2 el bulursan kaçırma daha iyisi lorenz serisi

Amisos

Bilgili Üye
İnanma kardesim kanmayın böyle laflara bulsa kendi gider arar itimat etmeyin bak kardeşim yine diyom yıllardır dedektör araştırım devresi şeması bakmadığım kalmadı al cihazını gel arabanla geliyosan yakıt paranı göndereyim diyorum açılan oda mezarlarını zemin altı mezarlarının boşlunu bulsun sonra mezarın içine koduklarımı görsün paran senin cebine cihazda bende kalacak karnını da doyurayım senide yola koyayım yolun açık olsun derim gidersin dedim herkez kendi test alanına davet etti arkadaşım millet duzmeyeceği esseğe ot vermiyor anlarsan anlamazsan deveye diken insansa da üzülen derim üzülürsünüz üzüldüğünüz len kalırsınız