Dedektör

ofisteknik

Yeni Üye
Sevgili arkadaşlar dedektör için tavsiyeniz nedir
bakırı göstermeyen ve 30 santim aşağıda ki metali dahi göstermeyen dedektör dolu bu doğru mudur o zaman bu kadar parayı neden buna veriyoruz bu konuda yardımcı olurmusunuz

Cann

Editör
Bu tur cihazlar sadece 1 ya da 1.50 mt is yapabilir yani bu cihazla yerlesim alanlari mezarlik alanlarini tas kasa gibi yerlerde bir seyler bulursun tabi kullanmasini iyi cozmen gerek rastgele

timur964

konularim
30 santim de ki metalin boyutu ve toprak altında kalma suresi belirleyici etkendirher cihaz 30 cm görur

ofisteknik

Yeni Üye
Peki her cihaz olmuyor pahalı olan var ucuz olan var uygun fiyatlı önerebileceğiniz yada sadece bu cihaz işini görür dediğiniz bir cihaz marka modeli varmı arkadaşlar asya dedektör jeofinder a-z plus diye sanırım a5 diye geçiyor bu cihazın youtobede baktım iyimi dir acaba tavsiye edermisiniz https://youtu.be/VLdUd8_Nz2k

Aladağlı

Aktif Üye
Merhaba kardeşim ben yıllardır İzmir yapımı kullanıyorum.Marka falan yok 40 cm 50 cm defalarca yüzük tek para aldım.Kullanımı basit değerli ve değersiz uyarısı yapıyor.

ofisteknik

Yeni Üye
İzmir yapımı nedir kardeş anlamadım kusura bakma marka değil peki nasıl temin edeceğim

Aladağlı

Aktif Üye
Ben 10 sene önce aldım İzmir den.Semih Parmaksız diye bi arkadaşın imalatı.Ama yıllardır görüşmüyorum irtibata geçecek herhangi bir adres veya numara yok sadece ismini hatırlıyorum.Belki bilen arkadaşlar vardır.Yüzey tarama için çok güzel bir cihaz çok memnunum.İnşallah bulursun

ofisteknik

Yeni Üye
İnternetten baktım ama semih parmaksız ın bilgilerine ulaşamadım kardeş bir bilgi varsa çok sevinirim

Aladağlı

Aktif Üye
İnşaAllah.Bir gelişme olursa yazarım size ama dediğim gibi hiçbir şekilde irtibat sağlayacak bilgi yok.

Cann

Editör
Ekonomik durumun iyise innova makro al yoksa da 5 6 binlik bir cihaz yeterli simdilik ..