Deep Ges Hunter Wolf Pulse Dedektör

Beyaz Kaplan

Member
İnternette araştırma yaparken Deep Ges Hunter Wolf Pulse Dedektör olarak geçen bir cihaz gördüm bir kaç videosu vardı izledim. Yalnızciddi bir test videosu vs. göremedim. Sitede bu cihazla ilgili birşey de bulamadım. Cihaz nasıldır yorum yapabilecek kimse var mı? Hangi firmanın cihazı bu?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Nette herturlu test pofpoflama ikin el satis bilgi video vs leri var oralardan yuruyelim.bura link atmak etik olmaz.
Bu gunumuz sartlarinda haala cihaz satisi oluyosa nemutlu
Hayirli isler

Beyaz Kaplan

Member
Nette herturlu test pofpoflama ikin el satis bilgi video vs leri var oralardan yuruyelim.bura link atmak etik olmaz.
Bu gunumuz sartlarinda haala cihaz satisi oluyosa nemutlu
Hayirli isler
@Mal bulanındır internette yeterince bilgi bulamadığım için senin öyle yazdığın gibi olmadığı için buradan yazma ihtiyacı hissettim. "Link atmak etik olmaz" derken ne kastediyorsun? Ben link falan paylaşmadım. makinenin adını yazmak link atmaksa adını yazmadan nasıl soru sorabilirim? Cihaz satışı olup olmadığını satanlara sor istersen ben cihaz falan satmıyorum sadece cihaz hakkında bilgi arıyorum.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@Mal bulanındır internette yeterince bilgi bulamadığım için senin öyle yazdığın gibi olmadığı için buradan yazma ihtiyacı hissettim. "Link atmak etik olmaz" derken ne kastediyorsun? Ben link falan paylaşmadım. makinenin adını yazmak link atmaksa adını yazmadan nasıl soru sorabilirim? Cihaz satışı olup olmadığını satanlara sor istersen ben cihaz falan satmıyorum sadece cihaz hakkında bilgi arıyorum.
Seni biseyle itham etmedim.konuyla ilgili 20 tane kullanim test yorum ticari teknik bilgi yazi ve videolarini ben gorup okuyup izlediysem sen nasil ki
Goremedin okumadin izlemedin bana onu de digital cagdayiz hersey hakkinda bilgi aciktir

Beyaz Kaplan

Member
Seni biseyle itham etmedim.konuyla ilgili 20 tane kullanim test yorum ticari teknik bilgi yazi ve videolarini ben gorup okuyup izlediysem sen nasil ki
Goremedin okumadin izlemedin bana onu de digital cagdayiz hersey hakkinda bilgi aciktir

@Mal bulanındır 3d olarak cikan bir model var ama benim sordugum 3d olmayan modeli üzerinde ışıkları var. Kaldı ki ben başka sayfalarda bulamadığım için buradayım. Bu sitede yok sen git başka sayfaya bak gibi bir şey yazıyorsun ustam. O zaman ben o sitelere mi gidip üye olayım oralarda mı arastırayım bulamadığımı söylediğim halde. Bunu mu demek istiyorsun? Sağol yazdığın için ama cihaz hakkında farklı birşey söyleyemeyeceksen diğer arkadaşların yorumlarına bir de bakalım belki bilen biri çıkar.