define bu islerde ajanlar var mi

hyn

Yeni Üye
buradaki yazıları okuyorum da nasıl ortaya çıkıyorlar anlamıyorum nasıl yakalaniyor insanlar

Son düzenleme:

Marco

Bilgili Üye
hyn Hosgeldiniz...
Bu işlerde ekip çok önemlidir.Guvendigin kişilerle yola çıkacaksın. Oyle bir iş ki, kardeş kardeşe acımaz.Suphe varsa ortada tamamen sıkıntı. Şüphe duyduğun ve sıkıntılı kişiler ekipte varsa, mal bulsan bir dert bulmasan başka bir dert... Saygilar Sevgiler

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
ne yaparsan yap kendin yap nasibinde ne varsa o gelecek zaten nasipten öte köy yok.

hyn

Yeni Üye
haklisiniz aslin da çok doğru

Son düzenleme:

hepastios

Editör
Öyle insanlar varki gece gündüz durmadan definecileri izleyip özellikle iyi sonuç alındığı taktirde hemen jandarmayı yolluyorlar yani çıkarmanı bekliyorlar çünkü belli bir para alacaklar bu işi kendisine meslek edinmiş müsveddeler var çok dikkatli olunması lazım

Duman Ahmet

Member
hyn kardeşim bazı ustalarımında dediği gibi ekip çok ama çok önemli ekip az olsun ama tabiri caize öz olsun.Bunun dışında benim kendi köyümde dağda fotoğraflama yaparken yanımda hiç bi takım olmamasına rağmen orda yaşayan bi ihtiyar dayı ne arıyon gömümü diyor şimdi gelde çalışma yap orda ki fotoğrafları (maşat) diye bu sayfada paylaştım...
Kimi arar arar bulamaz kimide bahçe büyütmek için çalışır yada ev temeli kazar denk gelir nasip kısmet işte biraz uzun oldu kusura bakma :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Güvercin yemler gıbı konu olmus... Nasıl İnsanlar yakalanıyor.. Hımm bi bilene soralım. Damdan duseninn halinden damdan dusen Anlar. Acaba nasıl neyaparken yakalanıyorlar..

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Siz ne kadar dikkat ederseniz edin verilmek istenilenin mülakat ve sonrasında maşaların noktalara ulaşmasındaki falsolu bir tek aynasıyla bu siyah camların yancıkta durmasını BİLİŞİM sorun etmez.

Son düzenleme:

odin

Editör
benim ip sabit buyursunlar bir çayimi içsinler, çikardigim heykelcikler evimin vitrininde duruyor :322: