define gizli işaret yığma tepeler

Espada

Yeni Üye
4 tane yığma dev dağlar var. Birinde kocaman deve kayanın kendisi deve çok büyük oturur vaziyette karşıya bakıyor karşısı sit alanı diğer 3 dağ sit alanı değil 2 tane eski çeşme var su akıyor eski bir ağaç var yanında yolda gelirken kaplumbağaya benzer kocaman bir taş var o da kayanın kendisi. Devenin yanındaki diğer tepede insan sureti var gene kayanın kendisi kaplumbağa çok ıssız biyer 4 tepede hakim ve yığma olduğu çok acık nerden başlasam bilemiyorum çok fazla bir bilgim yok aklımdan çıkmıyor. Gidiyorum sanki bişeyler var hissediyorum sit alanı olan tepeye çıktım iki tane dikkatimi çeken yer oldu sanki delikmiş küçük taşlarla doldurulmuş gibi iki tane yer var yani diğer zeminden bağımsız taşlarla doldurulmuş yanındaki zemin toprak. Dev kayalar var yaşam alanıymış gibi her bir tepede sanki gözcü kulesi gibi hepsi sit alanına bakar vaziyette yerin altında bişeyler var gibi seziyorum ustalarım yardımcı olun fotoğrafda ekleyeceğim. Sizin bilgilerinize ihtiyacım var

Feda

Bilgili Üye
foruma hoşgeldin.bu söylediklerinin olup olmadığı eklediğin fotograflardan sonra belli olacak.eğer dediğin gibiyse yardım alacağından kuşkun olmasın.fotograflamayı yapıp eklemeden önce forumda fotograflama nasıl olmalı kısmını incelemeni öneririm.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Dediğin gibi yer altında mevzu, hemde çok derin mevzu!Önce fotoları görelim varsa.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Usta hoşgeldin anlattına göre Bi tavuklu civciv topal ayı. yılan işareti eksik. O fotoları yükledikten sonra güzel yorumlar gelir. Sen genede o dev dağlara tümülüs de boşver

KAHYA

Yeni Üye
Fotoğrafları görmek için sabırsızlanıyorum şahsen

meratan

Aktif Üye
Mal sit alanındaki tepededir.Sen oraya hiç bulaşma.Başın belaya girer.Ayriyeten sit alanlarında resmi kazıda mümkün değil