define ile ilgilenin baska isler ile degil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GERMO

Engellendi
Define işi ile ilgilenin Başka işler öle değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

GERMO

Engellendi
Son duyduguma göre bu ekip sağa sola dağılmış ne arar ne eder kimdir neyin nesidir bilinmez, halkın dilinde ise millet deli Yürek kurtlar vadisi yüzünden senarist oldu sonunda.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
usta yanlış topa girmişsin silerler birazdan konunu
bi ara coştuydu coştururlar arada bir
:244:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Son duyduguma göre bu ekip sağa sola dağılmış ne arar ne eder kimdir neyin nesidir bilinmez, halkın dilinde ise menzilciler, millet deli Yürek kurtlar vadisi yüzünden senarist oldu sonunda.
Ustam sen menzil yada ehli sünnet olup birde defineci olsan elbisene ben buyum yazarmısın. Anlaşılan birileri ortalığı karıştırmak için yeni fitneler peşinde koşuyor. Dikkatli olmak gerekir. Bunlar bir fitne ateşi ile insanları birbirine kırdırabilirler. Bu oyuna gelmeyip imkan varsa oyunlarını bozmak lazım diye düşünüyorum.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Hadisi Şerif:
"Muslumana duydugu herseyi konusmasi GUNAH olarak yeter."

mihendis96

Aktif Üye
Ustam bir toplulugu mesrebi yolu vs... neyse artık ne olursa olsun bikac kisinin yaptigi yanlis yada dogrulari komple herhangi bir gruba kesmek yanlistir diye dusunuyorum . Insanoglunun girdigi heryerde dogrularda yanlislarda vardir . Lakin insalar iyidir yada kotudur diye toplu bir genelleme yapmak yanlistir .
Ulkemizdeki bu tip ayristirmalara hatta her turlu ayrimciliga karsiyim dediklerim yanlis anlasilmasin lutfen

Vatan bir Ezan bir , ayrimiz gayrimiz yok hepimiz kardeşiz ;)

odin

Editör
peygamberler bile bir meslek edinmisken bu insanlarin çalisip is guc tutmadan orada burada gezip ustune krallar gibi yasamasi takdir edilesi bir durum.

Turko

Uzman
Bu aralar kafam bozuk canım sıkkın bir de gıybet mi yapacağız bu nasıl saçma sapan bir konudur kahve köşesinde cemaatin ne işi olur az akıllı olun . Konuyu kapatmak ile yetiniyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...