Define İşaretleri Kitabı Almak İsteyenler

bir_umut

Yeni Üye
sembollerle alakalı bir kitap görseli.
ilgilenen arkadaşlar bakabilir.

Nerde nerde

Yeni Üye
Arkadaslar sorum genel bi mezar kazisinda kucuk bi domuz bust küçük bi para bide kırık göz yaşı şişesi çıktı altında oda olduğunu düşünüyoruz ne dersiniz

C

caution

Misafir
Arkadaslar sorum genel bi mezar kazisinda kucuk bi domuz bust küçük bi para bide kırık göz yaşı şişesi çıktı altında oda olduğunu düşünüyoruz ne dersiniz
dediğiniz gibi genel bir mezar kazısı göz yası şişen işlemeli ve renkli ise güzel ama keske kırmasaydın

actığınız mezarın genel bilgilerinide verir isen (ne kadar cm de ,yapısını, ve vb. ) daha sağlıklı bir şeyler söylenebilir

Veyis

Yeni Üye
En üstte belirtilen piyasa değeri 150 TL olan kitapçık bende PDF olarak var. Para vermenize gerek yok. Forumda paylaşacağım. Bilgisayarınıza indirip okuyabilirsiniz.

Belaruslu

Yeni Üye
Veyis Acaba yüklediniz mi bir yere? Mesajlarınızda göremedim. Teşekkürler.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
sözüm meclisten dısarı ben oyle herkezın dedıgı cozumlere pek ınanmıyorum sankı kendı koymusları gibi surayı eş burayı eş derler işaretlerde aynısı ınternetten bakıyorum cozumu yazıyor dedıklerının hiç biri yok bazı işareltlerde

aram

Yeni Üye
Merhaba Sayın MendereS;

İnternet ortamında yaptığım çalışma ve araştırmalar neticesinde gömü mevzuları hakkında bilgi sahibi olanlardan birisi olarak görüyorum; sakarya iline bağlı karasu ilçesinde ikamet etmekteyim. Burada bulunan MADEN DERESİ ile ilgili benim ile bilgi paylaşır mısınız. Burada bizzat bulduğum işaretler vardır birde kurudere köyü var orası asıl doğduğum yer bu köy 1922 öncesi rum köyü idi ismi ise rumlardan devam etmektedir hala kurudere ismidir burada da bulduğum işaretler mevcut buralar hakkında bilgi belge sahibi iseniz birlikte çalışmak isterim

işimi az insan ile yaparım ve mantık çerçevesinde hareket ederim bilgi ve belgeleri gizli olarak sürdürmeyi tercih ederim bu uğurda tek başına zenginlik hayalim yoktur bilen biri ile kazanmak en doğrusudur bu sistemi ise zenginlik maksadıyla yapmıyorum sevdiğim ve ilgi merakım oldugundan yapıyorum. ilgi ve alakanıza teşekkür ederim. Görüşmek dileğiyle...

Definemanyagı

Yeni Üye
Menderes bey ben 14 15 tane kare oyma buldum ve ne yapacağım hakkında hiç bir bilgim yok bi yardımcı olursanız çok sevinirim reis mesajını bekliyorum

BayPars

Member
yanarım yanarım neye yanarım biliyor musunuz arkadaşlar; biz forumlarda o kadar araştırıp yeni bilgiler elde ediyoruz maalesef bu kitapları yazanlar bizim forumda yazdıklarımızı derleyip toplayıp basıma veriyorlar al sana kitap. yurt dışı olsun içeride olsun edindiğimiz yeni bilgileri kitapta görünce vay beee demeden edemiyorum. sonuç olarak kitaba katkımız var; kitabın bize ne katkısı var ? sıfır :)
Menderes Ustat kesinlikle haklisin sozlerinde.Lakin bu birazda sizden ötürü.Şöyleki sahsen ben (eminimki bircok forum uyemizde) sizin ve sizin gibi forumdaki diger ustatlarimizin kitaplarini okumayi can i gonulden isterim. Bu beni hatta bizi cok cok mutlu eder.Sizler bu sekilde forum disindada engin bilgi ve tecrubelerini basili bir mecrada bize aktarmayinca malesefki ortalikta onlara kaliyor.Ben ornegin bir kitap aldim okudum cokta tatmin olmadim hatta okudugum her olayda donup size baktim siz ne demissiniz diye..Sahsen verdigim paraya acidim :) simdi iki kitap daha siparis ettim bakalim onlar nasil cikacak.
Tabiki bir kitap ortaya cikarmak kolay degil onun kesinlikle farkindayim hem emek hemde maddi olarak lakin gerek sahsiniz gerekse buradaki diger ustatlarimiz boyle birsey yaparsa inaninki cok cok faydali olur cok dua alirsiniz.Bircok insan emek,maddiyat ve zaman konusunda gereginden fazla yorulmaktan yipranmaktan kurtulur Allah razi olsun sizden der.
Uzun oldu hakkinizi helal edin.
Size ve tüm üstatlara selam ve saygilarimla