Define ışı ile ilgilenen tüm Dostlara

Nihat k

Aktif Üye
VALLAHA kimi cagirsaniz cagirun bakmasını ve okumasını bilmedikten sonra gelen ne yapsın, ;))

mayhem

Co Admin
Co Admin
Çok şey var sırayla yazsak falcılık olur ben iyisimi sadece siyah kayayı soriyim düşündüğüm hayvan kellesimidir . öyle ise yakından görselide vardır sende . Salladım tutdumu aceba :200: çizmemi isterseniz işaretlerim Nihat k

mayhem

Co Admin
Co Admin
uçmuş usta ne ara gidip çubuk tutdun oraya sen :200:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Valla mayhem ustam once alani tariyosunya ....hani askerlikte 1 formül vardı...unutmadimsa ....gestay....formulu olması lazım... aslında bu araziye cikan defineciler içinde 1 formül bulmak lazım...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bende genelde arazide önce gestay formülünü uyguluyom..onun için hemen hayali çubuğu tuttum ....

oguzkagan

Bilgili Üye
Koca bir paça sarı oğlan görüyorum arkada ayrıca kayanın bir parçası da sarı oğlan :) ama dediğim gibi ben elimdeki telefondan baktığımda bunları görüyorum :)

Nihat k

Aktif Üye
Koca bir paça sarı oğlan görüyorum arkada ayrıca kayanın bir parçası da sarı oğlan :) ama dediğim gibi ben elimdeki telefondan baktığımda bunları görüyorum :)
mayhem usta arKadaşlar aslında bu güne kAdar çok şey gösterildi biZlere hatta çoğu alay konusu oldu aMa bizler sAygılıyız mutevaziyiz uçmuş usta sen Köfteyi çakmıştın az özelliklede BulursamKader25 usta sağol varol bu konu da fikrini sunan sunmayan gören ve ya gOrmeyen biz bu kadar da olurmu çok dedik sagolun Varolun hakkımızda hAyırlısı ne ise olsun..Ekli dosyayı görüntüle 210968
Leonard Cohen - Dance Me To The End Of Love - YouTube