Define maceram

Fed3

Yeni Üye
Siteye yeni üye olmakla beraber bir ani da ben anlatayım ne kadar inanırsanız bilmem kendi tecrübem.hanim rüyasında defalarca kendisine kayinpederin bahçesinde bulunan incir ağacın dibinde yüklü miktarda gomu olduğunu oradan gömuyu alması söylendiğini bana bu rüyanın her gece görülmesi üzerine bahse konu yeri kazmaya karar verdim.bu işlere inanmasamda hoca tabir edilen 4 ayrı kişiye gittim hepsi de yeri bilmemeleri rağmen aynı yeri tarif ederek kazmdmi istediler ki ben bu konudan bahsetmedim nasıl anlıyorlar onu anlamadım neyse çevirenler dualar falan ise giriştim.entresan olanı derinlik mesafesi3.75 mt olanı 4 metre inmeme rağmen bi seye rastlamadım.tuhafima giden bahçedeki horozun ben kazmaya başlayınca ötmeye başlayıp yanıma gelmesi yine o çukurun birden çökmesi yağmur falan asıl bu işi bıraktıktan gördüğüm ruya olması hayırlısı değil demek istediğim her gördüğün rüyayı mevladan sayma her gördüğün hocaya kanma allah isterse ayağın takılır gene sana buldurur emek versende nasip değilse toz olur aldırır saygilarla

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
öncelikle hoş sefalar getirdin inşallah

rüyamda banada çok şey dedilerde acabağa benim gördüğüm rüya sahihmi

sen anladın inşallah

İndiana jones

Editör
Kardeşim hayra çıkar inşallah bilinmedirki eşek şeytan görünce anırır horoz ise melek görünce öter bu hadistir sen kazarken dua veya sure okuduğun için melekler gelir bu horozun ötmesine sebeb olur bu hadistir her zaman olur

Ordu52

Member
anlamadım şimdi sen horoz öttü diyemi bıraktın kazıyı? inancına göre tüyana girdi al dedi sonra vaz geçtim mi dedi çocuk oyuncağımı bu? benim bu hikayeden anladığım ve çıkardığım sonuç rüyalara fazla güvenme.