Define Radar Ve sonar Telefon Programları Ve uygulamaları Hakkında

tecnikci

Yeni Üye
Değerli dostlarım Bu programların hiç biri eylemsel olarak gerçekliğini kanıtlamış değiller..

Telefon uygulamaların radar olsun sonar olsun gerçek veri vermez.. AKsesuar olarak iyi netice alabilmek için bazı okuyucular ve yazıcı bellek araçları olaması şart.

mesela bilgisayarlardan yazı alabilmek için yazıcının olması şart.. işte bu yüzden telefon tek başına asla sinyalle ve manyetik alan oluşturmayla boşluk değerli madde tespiti yapamaz..

bunun için kesinlikle bu programları edinmeden çok titiz araştırma yaptıktan ve aksesuarlarını edindikten sonra işlemlerinize karar verin..

Tek başına kullanılan programlar kesinlikle hiçbir işe yaramaz..

Turko

Uzman
Senin tavsiyen nedir ? Hangisini kullanalım yada satın alalım.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Telefona herhangi bazı aksesuarlar takarak telefona yüklenen bir program aracılığıyla yapılabileceğini söylemiş ama aksesuarları ve programları bir görüp deneyimleyip karar vermek lazım herhalde

tecnikci

Yeni Üye
Turko ustam bbu tür programların aritmatik şema yani hazır şema dediğimiz veri tabanıyla hazırlanır..bu yüzden bu işte programların net bilinçli olanı henüz yok denilecek kadar az.. Danimarka ve İtalya anlaşmalı olan bir tür gpr sistem ve analiz firması bu tür bir program üzerinde uğraştıklarını biliyorum...bu konun takipçisi olup size programın işleyişi hakkında bilgiler vereceğim. satın alma mevzusuna gelince ustam ben kesinlikle alın demem şu program bu program deyip sizin değerli vakitleriniz ve paranızı harçamanızı istemem. lütfen biraz sabredin inş. en iyi şekilde sizlere yardımcı olacağım...

tecnikci

Yeni Üye
Apollonus ustam size katılıyorum elbette dediklerinizle söylediklerim aynı bir program ancak aksesuarı ile çalışır örnek gerekirse dedektör başlıksız asla bişey bulamaz gibi... derin algılayıcı sistemli aksesuarlar ve programlarıo yurtdışında mevcut...işleyişlerini gördüm... örnek olarak gpr sisteminin x elementten aldığı sinyalite ve program şemasında takılan pro başlıklarla geniş çaplı ölçüm başlık arasındaki farkları not aldım... o yüzden aksesuarın öneminde bahsettim... saygılarımla