definecilik hastalıktır

ECE07

Engellendi
Selam arkadaşlar burda yeniyim, bu işle uzun yıllardır ilgilenmiyorum kendim yurt içi ve yurt dışı manyetik çubuk sistemleri yapıp gönderiyorum buradaki maksadım yeni ve profesyonel kişilerle tanışıp bilgi paylaşmaktır.
Saygılar
@çubuk ustası haydi bakalım, konunuzun arkasında durun da ben yanılmış olayım.
Arkadaşımız konuyu açarken, maksadının her ne kadar tanışma ve bilgi paylaşmak olduğunu belirtse de, İsmini, Soyismini ve adresini vermekten de geri kalmamış. Site kuralları gereğince mesajında ufak bir düzeltme yaptım, kişisel ve adres bilgilerini sildim. Sanırım bu durumu fark etti ki bir daha konusuna girmedi. "Belki zamanı olmamıştır" demek isterdim fakat küçük bir araştırmayla zamanın çok olduğunu, bulunduğu adreste sürekli çubuklarının tanıtımını yaptığını ve paylaşımlarda bulunduğunu gördüm. Maşallah çubuk fiyatları da azımsanacak rakamlar da değil yani! Allah daha çok kazandırsın, kimsenin kazancında gözümüz olmaz elbette. Tanışmak ve bilgi paylaşmak niyetiyle üye olup konu açan bir kişi böyle yapmamalı. Niyetinin reklam ve müşteri aramak amacı olduğunu düşünüyorum, inşallah ben yanılırım da, kendisinin de söylediği gibi yapmış olduğu çubukların bilgi ve görsellerini paylaşır, herkes faydalanır.

ragıp

Uzman
heeey arkadaşlar
şu mikrofonu çubukçu ustaya verin bakalım.
belki söyleyecekleri vardır
ön yargılı olmayalım
biz sustuk çubukçu usta
buyurun mikrofon sizde

PiSaGoR

Engellendi
Bu çubukçu ustası face de takılıyor artık ne zaman gelir bilinmez geldi reklamimi yaparım dedi ama
Ilk msjda benim yorumumla gidiş o gidiş
Ya beni yanlis anladı
Yadakızdı
Veyahut olur insanlık hali
Bir işi gücü vardır girememistir

cubuk ustası

Yeni Üye
@çubuk ustası haydi bakalım, konunuzun arkasında durun da ben yanılmış olayım.
Arkadaşımız konuyu açarken, maksadının her ne kadar tanışma ve bilgi paylaşmak olduğunu belirtse de, İsmini, Soyismini ve adresini vermekten de geri kalmamış. Site kuralları gereğince mesajında ufak bir düzeltme yaptım, kişisel ve adres bilgilerini sildim. Sanırım bu durumu fark etti ki bir daha konusuna girmedi. "Belki zamanı olmamıştır" demek isterdim fakat küçük bir araştırmayla zamanın çok olduğunu, bulunduğu adreste sürekli çubuklarının tanıtımını yaptığını ve paylaşımlarda bulunduğunu gördüm. Maşallah çubuk fiyatları da azımsanacak rakamlar da değil yani! Allah daha çok kazandırsın, kimsenin kazancında gözümüz olmaz elbette. Tanışmak ve bilgi paylaşmak niyetiyle üye olup konu açan bir kişi böyle yapmamalı. Niyetinin reklam ve müşteri aramak amacı olduğunu düşünüyorum, inşallah ben yanılırım da, kendisinin de söylediği gibi yapmış olduğu çubukların bilgi ve görsellerini paylaşır, herkes faydalanır.
Ustam ben herzaman busiteye giremiyorum ama söyleminizi okudum ve şöyle cevap vereyim benim burda reklem amaçlı dediyimiž paylaşımın insanların doğru sistemlerle net sonuçlar almaları içindir benim.goguldanda arştıra bilirsiniz baka bilirsiniz ve bendeki sistemlerinde herbirinde farklı özellikleri vardır sıvı ve manyetik donanımlı olmasından çok güzel sonuçlar alınabiliyor biliyor yinede görüşünüze saygı duyarım

Moderatör tarafında düzenlendi:

ECE07

Engellendi
Ustam ben herzaman busiteye giremiyorum ama söyleminizi okudum ve şöyle cevap vereyim benim burda reklem amaçlı dediyimiž paylaşımın insanların doğru sistemlerle net sonuçlar almaları içindir benim.goguldanda fecebok tanda arştıra bilirsiniz ....... baka bilirsiniz ve bendeki sistemlerinde herbirinde farklı özellikleri vardır sıvı ve manyetik donanımlı olmasından çok güzel sonuçlar alınabiliyor biliyor yinede görüşünüze saygı duyarım
Amacım reklam yapmak değil diyorsun! iyi de hala ismini, adresini verip duruyorsun! Buraya konu açtıysan ve amacın, yaptığın çubuklarla insanlara faydalı olmaksa; neyi, kimi bekliyorsun? Anlat, göster, uygula ki insanlar faydalansın. Elinden alan, sana engel olan yok ki... Bu şekilde konu açıp, devamını getirmediğin, isim-adres verip durduğun zaman pozitif düşünemiyorum, kusura bakmayın.

PiSaGoR

Engellendi
Amacım reklam yapmak değil diyorsun! iyi de hala ismini, adresini verip duruyorsun! Buraya konu açtıysan ve amacın, yaptığın çubuklarla insanlara faydalı olmaksa; neyi, kimi bekliyorsun? Anlat, göster, uygula ki insanlar faydalansın. Elinden alan, sana engel olan yok ki... Bu şekilde konu açıp, devamını getirmediğin, isim-adres verip durduğun zaman pozitif düşünemiyorum, kusura bakmayın.
kahkaha kahkaha kahkaha