Definenin yeri neresi bilen varmı

Sametc

Yeni Üye
Bunlar hakkında bir tahmini olan varsa yorum yaza bilirmi hoca getirdik burda çok büyük bir para vara ama tılsımlı bu yerdedi

avır

Aktif Üye
Çok tehlikeli bi yerdesin dikkat et

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sametc DEĞERLİ KARDEŞİM SENDEN BİRAZ DAHA DETAYLI RESİM İSTİYORUM BİRAZ DAHA UZAK VE ÇEVRE SESMİ İSTİYORUM BURASI TILSIMLI VE MAHSEN OLMALI (DİKKAT KALP YARIKTIR)HEM TILSIMLI OLDUĞUNU HEMDE YÖN VERMİŞ ÇKO UZAKTA ARAMA HEMEN ALTINDA ŞİMDİLIK BU KADAR RESİM YÖKLE Bİ BAKALIM.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
TILSIMDA SANA YARDIM EDERİZ TILSIM SORUN DEĞİL.DAİRE İÇİNDE ÜÇGEN VAR DÖNEM SOYGUNU OLMAMİŞSE MUHAKAK BULURSUN SEN RESİMLERİ YÖKLE ÜSTAD LARDAN SANA CEVAP GELECEKTIR BEN SİTEYE GİREMİYORDUM BİR SORUN VARDI ŞİMDİ BU SORUN GİDERİLDİ SADECE SANA NE SÖYLENİRSE ONU YAP VE KONUYU TAKİP ET GÖNCEL TUT.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Sametc

Yeni Üye
Kalbin işaret ettiği yerin sonunda ikinci resimdeki yer var ve bu yere yakından bakınca sonradan eklenmiş bir kapak gibi birşey var

Sametc

Yeni Üye
Kalbin bulunduğu bu taşın hemen 1metre gerisini estik 2 metre derinlikte 4 metre genişlikte yaklaşık ve eski bir tasdan örülme bir sur çıktı zaten ondan sonrada devam edemedik tılsım var diyince gelen hoca

Sametc

Yeni Üye
Sağol kardeş o bizim iscilimiz :) bahçe duvarı