Değeri nedir acaba ?

hepastios

Editör
Kardeş deyeri var 500 dolar civarı

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hocam niye bu fiyatı verdim bunun gümüş olanını 1500 dolara alıcı bulundu tabi bu söylediğim fiyat tahminidir ortalama olaraktan valla benim suçum yoktur
tamam abi olabilir fakat tasvir sekline ve metale iyi bak....kutsal antik bi sembol bukadar kotu iscilikli olmaz.....yakin donem nazi haclarinin objelerinin orjinali bile para ediyor..konusahbi arkadas dikkatli olsun satin almasin resimdekini

hepastios

Editör
tamam abi olabilir fakat tasvir sekline ve metale iyi bak....kutsal antik bi sembol bukadar kotu iscilikli olmaz.....yakin donem nazi haclarinin objelerinin orjinali bile para ediyor..konusahbi arkadas dikkatli olsun satin almasin resimdekini
Yedi cedden rahmet hocam eyvallah o gözle bakmadım dikkatin için teşekkür ederim yeni dikkatimi çekti aynen cin ali gibi resmen tamam aşağı yukarı fiyatı az çok bilirim ama dedigin gibi orjinallik önemlidir hiç dikkat etmedim resmen uydurma özellikle baş kısmı tekrar dan sağol eyvallah

yeaah48

Yeni Üye
Ürün sahte değil arkadaşlar satın almak için sormadım yorumlarınız için ayrıyeten teşekkür ederim

hepastios

Editör
Ürün sahte değil arkadaşlar satın almak için sormadım yorumlarınız için ayrıyeten teşekkür ederim
Kardeş ürün kesinlikle sahte özellikle baş kısmına dikkatlice bak Mal bulanındır usta usta uyarmassydı anlamayacaktım ben hiç bir haç ta özellikle öyle bir ağız yapısı görmedim üs delik kötü bir sahte

hepastios

Editör
Ayrıca ağız kısmının alt tarafında yani boyun tarafındaki haç uyumlu deyil bir yeri ince bir yeri kalın birbiriyle uyumlu deyil

yeaah48

Yeni Üye
Ürün mezardan çıktı ve ben çıkardım sahte olma ihtimali sıfır