değerli dostlar üstadlar acil yardım lazım

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Geçer geçer. Çok değil, 5 metrelik işine yarar. Zamanında çok soruyordum bu kemarayla ilgili. Şimdi çinden getirilelnler çoğaldığı için hem fiyatı ucuzlamış hem de elde etmek kolay olmuş. 5 metre 50 lira civaır bir şey.

Sevgiler.

üstadım yarın merkezde bulursam alıcam yoksa pazartesi söylesek herhalde salı elimize geçer ama sonucu hemen bildireceğim

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Merhaba @commander hoş geldin .
Ben bu resimlerden hiç bir şey anlamadım :216:.
Aynı resmi 10 kez kestim çizdim inceledim her defasında tam kafamda birşeyler oluşacak ,yarım kaldı hep tamamlayamadım .Büyük ihtimal mezar kayanın kendi içerisinde ama basit bir yer değil ,altlı üstlü 2 kat gibi görünmekte.
Bu bölümde yoğunlaştım ;Bak gerçekten monitörle aşk yaşadım resmen boynum çatır çutur etti resimlerin doğru açısını yakalayım diye :)
Sanki ana kaya düz gelmiş çatısı galiba üst tepesi olması lazım burası ve önünde baya bi kalın sıvanmış aşşa düzlüğe inen yeri.Aşınan yer ortaya çıkartmış olabilir.Kestiğim resimdeki ayrıntıyı fark edebildiniz mi ?Orasının detaylarını istiyorum sizden .. Resimleme yetersiz bunuda belirtmek isterim .Birde açılmış olanları görseydik güzel olurmuş.

commander

Member
Merhaba @commander hoş geldin .
Ben bu resimlerden hiç bir şey anlamadım :216:.
Aynı resmi 10 kez kestim çizdim inceledim her defasında tam kafamda birşeyler oluşacak ,yarım kaldı hep tamamlayamadım .Büyük ihtimal mezar kayanın kendi içerisinde ama basit bir yer değil ,altlı üstlü 2 kat gibi görünmekte.
Bu bölümde yoğunlaştım ;Bak gerçekten monitörle aşk yaşadım resmen boynum çatır çutur etti resimlerin doğru açısını yakalayım diye :)
Sanki ana kaya düz gelmiş çatısı galiba üst tepesi olması lazım burası ve önünde baya bi kalın sıvanmış aşşa düzlüğe inen yeri.Aşınan yer ortaya çıkartmış olabilir.Kestiğim resimdeki ayrıntıyı fark edebildiniz mi ?Orasının detaylarını istiyorum sizden .. Resimleme yetersiz bunuda belirtmek isterim .Birde açılmış olanları görseydik güzel olurmuş.
üstadım buraya çıkasıya nefesim kesildi :) ama haklısın daha net resimler çekmeliydim bugün yağış olduğundan zemin çok kaygan ve ağırdı birde kayanın üstünde zor durdum net çekemedim buraya yakın yerlerde 2 açılmış kaya mezarı var ama hiç aklıma gelmedi çekmek gerçi gelsede yürümek zor :) ama yakın zamanda hepsini yüklerim İnşaallah

AsaR

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 141273
Üç taşın olduğu yer ve çevresindeki mıcırlar bu noktaya önem kazandırıyor. Diğer iki noktayı da kontrol etmeyi ihmal etmeyin.
(Ekli resim yanlış oldu, yetkili biri siliversin bi zahmet)

Son düzenleme: